Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány és 31 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány és 31 éves nő nagy korkülönbség csak szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 08:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Mire is kéne irigynek lennem? Az elfuserált tinire, aki ennyi idősen már 30-as nőkkel akar lezbizni, holott még a hetero szexről sem tud semmit, vagy a 31 éves nőre, aki egy gyerekkel akarja kinyalatni magát? Nehéz választás belátom. Irgum-burgum nagyon irigy vagyok rájuk
2014. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Noydra ***** válasza:

Fiú vagyok... mire legyek irigy?

2 leszbikusra? Ajajj:D

Vagy mire mond már el? :D

2014. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A férjem csábítónak találja a dolgot (nem ezt, erről még nem tud), szóval mondjuk rá.
2014. febr. 27. 09:38
 14/17 Noydra ***** válasza:
Innentől meg nocomment xD
2014. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
KRISZTUSKERESZTJÉÉÉÉREEEEE!!!!!
2014. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem bűncselekmény és nekem semmi problémám vele, ha nektek ez jól esik akkor csináljátok.

Az, hogy van férjed, némileg változtat az egész helyzeten de, ha ő is tud erről a vágyadról és nem zavarja akkor megint nem az én dolgom ítélkezni.


Nem vagyok morális iránytű, hogy eldöntsem 2 ember mit csinál, hogyan szeretkezik. 17 évesen már nem csecsemő az ember, igaz messze nem úgy látja a világot mint egy 31 éves nő akármennyire is azt hiheti magáról, hogy tud mindent.


Ha normálisan csináljátok akkor még jó élmény is lehet számára és hosszútávon javíthatja a szexuális életét, adhat neki önbizalmat de ehhez tényleg úgy kell hozzáállnotok, hogy nem csak kihasználásra megy az egész.

Az pedig, hogy leszbikusok/biszexuálisok vagytok megint nem tartozik senkire.


Nekem csak kétféle embertípustól fordul fel a gyomrom ilyen téren.

Az egyik az amikor egy tizenéves lány egyszerre több pasival csinálja, mondhatni háremet tart, mert így számomra minden nőiesség és báj elveszik belőle. Furcsa mód ugyanez férfi szemszögből nézve nem zavar mert evolúciós és és szaporodás szempontjából is normálisnak mondható egy férfi ilyen jellegű viselkedése, bélyegezzetek sovinisztának emiatt, ha akartok.

A másik pedig az, ha valaki szándákosan (itt is főleg lányokra gondolok) játszik egy másik gyanútlan ember érzelmeivel, majd kihasználja az illetőt, megalázza és teljesen padlóra küldi, ezzel is kielégítve a beteges érzelmi szadizmusát.

2014. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem nagy a korkülönbség, ha 31f-17n vagy 31n-17f lenne, akkor se lenne jobb, szóval nem azon múlik, hogy lezbik vagytok-e, csak szerintem a 17 évesnek 25 legyen a felső korhatár. Más világban éltek, ő még tini, még egy érettségije sincs, tele van az élete hülye drámákkal és keresi önmagát, te megy egy érett, felnőtt, házas nő vagy, aki már sokat tud és tapasztalt. Én azt mondom, hogy ne csináljátok.
2014. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!