Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak tudtok ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tudtok ajánlani szex partner kereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda... csak szeretnék válogatni. :) légyszi ne küldözgessetek üziket, hogy "én..." stb... nem fogok válaszolni. :P Csak 1-2 olyan oldalt, ahol nem kamus fiúk vannak, és akik tényleg eljönnek ha meg van beszélve v valami.

#szex társ keresés
2014. febr. 27. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig most kapni fogsz egy szép privát bombát ;-)
2014. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
badoo
2014. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
találka.hu
2014. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Én magamat ajánlanám:) A szexpartner oldalakban lehet csalódni fogsz..
2014. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a szex partner kereső oldalakban fogsz inkább csalódni :/

kár, hogy itt nem, de megértem

2014. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Srááááácoook! KAMU a kérdés!!
2014. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szóval hogyha 1 lány keres olyan oldalt ahol ezzel kapcsolatban ismerkedhet másokkal akkor rögtön kamu?!


Attol h veled senki nem akar ismizni, mert ronda vagy, vagy egyéb okok miatt :P nem kell kötekedni másokkal!

2014. márc. 24. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szóval hogyha 1 lány keres olyan oldalt ahol ezzel kapcsolatban ismerkedhet másokkal akkor rögtön kamu?!" - Pontosan így van.


Amúgy meg, vicces vagy, és túl fiatal! Miből gondolom ezt? "Ismizni", meg, hogy ronda vagyok. Miért lennék? Gondolod, hogy aki itt válaszolgat MINDENKI "ismizni" akar? Gondolod, hogy egyedül vagyok? :)) Tévedsz, de nem mondok rád rosszat, hiszen nem ismersz.


Pici lány, miért lenne az kötekedés, ha megírtam a véleményem, hogy szerintem, ez kamu kérdés?

2014. márc. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is megirtam a véleményem rólad, hogy vagy ronda vagy (ami több mint valószinü :P) és nincs senkid sem, különben nem hajnal 1 kor válaszolnál.
2014. márc. 25. 12:05
 10/12 anonim ***** válasza:
te amúgy ronda vagy? de most komolyan :S
2014. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!