Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti tényleg kiszimatolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tényleg kiszimatoljatok, ha egy férfinek jó ideje nem volt nője? ÉS azt is megtudjatok mondani, hogy ki milyen a szexben ránézésre?

Figyelt kérdés
Milyen szenzorjaitok vannak még? :-)
2014. febr. 28. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg:D De miért is vagy ennyire kíváncsi?:)
2014. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem egy férfi is megtudja állapítani egy nőről!
2014. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze mikor rád néznek és emelkedik a nadrág akkor nem nehéz kiszimatolni.
2014. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, válaszolnál az első kérdésre?:D
2014. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kis ribik!
2014. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valami ujfajta terminator lehet, vagy tele josdasok.


"Energizalas tortenik!"

2014. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én már igen.Azt,hogy milyen a szexben a járásáról már meg tudom állapítani.Úgyhogy akármilyen helyes,ha meglátom a tipikus gyenge szexualitásra utaló járást,nem fog érdekelni.


A férfiatlan csak állandóan misszionárust szeretők járása pl.olyan kicsit hátradőlő,már a járásuk is olyan lusta,túl kényelmes stb.


Egyébként a túl agresszív járású,a keménykedős sem jó.A családban van egy férfi,akiről tudjuk,hogy szinte impontens.A karaktere nagyon agresszív és nem alkalmazkodó.Akikkel találkoztam és ilyen keménykedős,agresszívak nagyon nem tudnak elmenni,komoly szexuális problémájuk volt és pont,mivel szexuálisan nem tudták kiadni magukból a feszültséget csak fokozta az agresszivitásukat.

2014. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van olyan Férfi típus akin nagyon észre lehet venni. De a milyen a szexben? az ha nem teljesen menthetetlen alakítható.
2014. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
járásból megmondja :D mint valami telejósda..fúúú -.- :D
2014. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a mondas is ilyesmibol fakad, hogy a noket nem az eszukert szeretjuk.
2014. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!