Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egyből fel szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egyből fel szoktátok ismerni magatokon ha szerelmesek vagytok? Ha csak kezdeti szakasz, akkor mikből ismeritek fel, milyen jelekből? 17l

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Állandóan csak arról a lányról álmodozom.Fantáziálok róla,hogy milyen lenne megfogni a kezét,megcsókolni,szeretkezni vele.Szeretem a hibáival együtt.Állandóan keresem a tekintetét,szomorú vagyok,ha nem néz rám.Mielőtt látnám,már elkezdek izgulni.Amikor meglátom,kiugrik a szívem a helyéről.Őrületesen zavarban vagyok a közelében.Még ragozhatnám...kb.ilyeneket érzek.Nálam ez abszolút plátói sajnos.18/f
2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen felismerem, már csomószor voltam szerelmes. Ilyen lélek vagyok:)
2014. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!