Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok mindenkire aki a közelébe kerül és lány, mit tegyek hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Elveszítettem 1fiút(a barátságát is mindent) akit mindig körbe vesznek a lányok.Nagyon menő társaság..kijelenthetem hogy ő suliban a legnépszerűbb..sokszor bandáznak szünetekben.. én pedig egy szürke kisegérnek érzem magam aki általában csak 1barátnőjével van. Sokkal kisebbrendűnek és értéktelennek érzem magam náluk.Ezért is vagyok ilyen féltékeny és mert régen sokat foglalkozott velem ma már folyamatosan kerül és ezen már nem tudok változtatni. Nagyon fáj hogy ennyire semmibe vesz és mindenki mással törődik és boldoggá teszi őket.
2014. febr. 28. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ne nezz oda! 0_0 de nem ertem mire wagy feltekeny, arra hogy a kurolote levo lanyokat 'boldoga' teszi?
2014. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon féltékeny vagyok mindenkire aki a közelébe kerül és lány, mit tegyek hogy ne érezzem ezt?"


A féltékenységed abból fakad, hogy magaddal vannak problémáid, nem a másik emberrel. Nem a fiúban/férfiban nem bízol meg, nem a többi lányban aki a közelébe kerül, hanem saját magaddal vannak önértékelési problémáid.

Te magad vagy a problémád gyökere. Többek között amit írtál, abból is látszik egyértelműen, kisegérnek, szürkének... tartod magad. Amíg alábecsülöd magad, és nem pozitív energiákat sugárzol, addig semmi nem fog változni.


Sajnálom, de én így látom, elég egyértelmű.

2014. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És amíg tudja, láttatod vele, hogy hatalma van fölötted, mert féltékennyé tud tenni, addig élni is fog a hatalmával, akár tudatosan, akár nem.
2014. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert régen velem is nagyon aranyos volt mostmeg rám se néz.Mindig mindenkit csak nevetni látok körülötte és hogy ölelgeti őket.Nehéz úgy amikor szembejönnek velem a folyosón.
2014. febr. 28. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
2 es menj mar a pozitiv hulyesegeidel...!! -,-"
2014. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!