Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanga viselése?

Figyelt kérdés
A parom azt szeretne ha tangat hordanak, h azt viseljek ,es ha elmegyek hozzajuk h abba mennyjek. Nekem viszont annyira kenyelmetlnenk , hogy nem birom ra szanni magam . Nem arrol lenne szo ,h iszonyu satrakat hordok , csak arrol h en inkabb francias vagyok , es minden valtozatat imadom . Hiaba mondom ,h hordjon akkor o tanagat, ha azt akarja ,h en is ,de jonn azzal ,h o testhezsimulos boxerban jar. Es hiaba ,vitazunk errol a temarol ,es mondja azt ,h nem erdekli visejek amit akarok ,megis eleg gyakran folhozza ezt a temat . Mit csinajak szerintetek ? Mi lehetne a kompromiszum ? Neki csak a tangak jonnek be , ilyen csipkes akarmi ami nem tanga az mar nem .
2014. febr. 28. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Viselj, amit akarsz. Ha nem tetszik neki, vegyen fel ő tangát.

Egészségtelen és kényelmetlen fehérnemű, nehogymár rád kényszerítse....

2014. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha nem akarsz tangát hordani, akkor ne hordj! Ha ezért nem tetszel neki, akkor menjen isten hírével a pitsába!
2014. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Elég gáz, ha egy srác a barátnőjét csak bizonyos fehérneműben látja szexisnek... ami ráadásul a lánynak kényelmetlen...


De ha plusz izgalom... kompromisszumos megoldás lehet 1-2 tanga, amit nem viselsz nála egész nap, csak szex előtt kerül fel... kb. arra a pár percre, amíg leszedi rólad. :D


Az a pár perc szerintem neked is belefér. ;)

2014. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi! Vera megmondta!

Legyen csak az alvós ruhád tanga...

2014. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A kérdező fiú?
2014. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vera jót mondott:)

De még az is kompromisszumos megoldás lehet, hogyha francia tangát veszel fel. Akkor végül is teljesítetted a kívánságát, meg neked is kényelmesebb, mert francia bugyi is egyben.

2014. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet hogy csak mert én már hozzászoktam de én tangában is alszom, nekem kényelmes, de vannak tiszta csipke tangák, és mivel nem erős anyagból vannak csak egy lenge csipkéből ezért nem is érzed hogy tanga van rajtad, mert egyszerűen nem vág be, csak rád simul,ja és a pántja se egy szál gumi legyen hanem vastag csipke és akkor tökéletes
2014. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Hát szerintem mond, meg neki, hogy 1 napig viseljetek mind2-en tangát, hogy ő is érezze mit kér tőled :D

Aztán utána meglátjátok mi lesz...

2014. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!