Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival, aki nagyon anyagias, mondhatni fogához veri a garast?

Figyelt kérdés
Aki annyira anyagias, hogy ha elvisz egy nőt randizni, mindig azon van, hogy minél kevesebbet kelljen költenie arra a nőre, minél kevesebből kijöjjön egy randi, ezért csak a saját részét fizeti ki. De ettől függetlenül nagyon kedves és megértő, figyelmes, csak van egy ilyen rossz tulajdonsága, hogy nem akar költeni egy garast sem egy nőre. Mindig felesben fizet a randin és nem szereti meghívni a másikat. Szerintetek lehet jó férj is az ilyenből?
2014. febr. 28. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.Irtózom az ilyen embertől.
2014. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az exsógorom ilyen volt, ha a gyerekeinek 2 Ft-al drágább volt a túrórudija, akkor a nejét elmondta minden szarnak, és 1 hétig nem állt szóba vele.Hát kb ilyen férj lesz az ilyenekből.
2014. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ultra gáz.

F.

2014. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.Ez gáz!
2014. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért valamennyire hordozza a tenyerén a lányt. nem kell luxus villa meg egyéb cuccok, de nem fog tönkremenni egy tartalmasabb vacsorának az árától.
2014. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy idegentől sem sajnálom a pénzt nem hogy a barátnömtöl...
2014. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha annyira csóringer hogy szárazkenyéren él és ezért spórol akkor még valamennyire megértem, más esetben nem
2014. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennek lehet az oka korábbi kellemetlen tapasztalat is. Korábban jól megfejte valaki a pénztárcáját. Ha már egy ideje változatlan a dolog, akkor valószínűleg ilyen és ilyen is marad.
2014. márc. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát felesben fizettek. Mi itt a gond? Nem arról van szó, hogy Te fizeted neki, hanem mindenki fizeti a sajátját. Ő nem az apukád, illetve a támogatód, hogy eltartson. Szerintem nincs itt gond, ha más egyéb területen megértitek egymást.
2014. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mivel,hosszabb távon volt olyan helyzet,hogy én viseltem az anyagi terheket,pedig előtte mindketten jól kerestünk.Addig udvarias férfi módjára sok mindent fizetett,de nem annyira,hogy túlságosan elkényeztetődjek,amit nem is akartam.

Aztán volt,hogy én viseltem az anyagi terheket ebben a hosszú távú kapcsolatban,mert úgy alakultak a dolgok és mert szeretem ezek után meg is bíztam benne és gondoltam,hogy helyre jön úgyis a régi kerékvágás.


De anyáméknál is így volt,volt,hogy az egyik keresett sokkal jobban,aztán meg az apám és akkor ennek megfelelően éltek.

Egy ilyenben meg,hogy bízzam meg,ez nem egy kölcsönös viszony,nálam ez már kihasználás kategória.

2014. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!