Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első alkalomra meg érné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomra meg érné Bordélyházba menni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, szűz. Németországban dologzok és egyik kollégám ritkán szokott járni és erről beszéltünk. De én kicsit úgy érzem legalább első legyen olyannal akit szeretek. Vagy?
2014. márc. 1. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakker, te dönts el ne én
2014. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elsőt azért nem kéne így ellőni... találj egy lányt mindenképp

még ha kapcsolatot nehéz is összehozni, de már egy barátság extrákkal is több sokkal mint egy ilyen névtelen egyszeri kaland pénzért

2014. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is így jobb volna, ahogy gondolod.. Lehet hogy egy rossz lányt fogsz ki, aztán egy egész életre elmegy a kedved a szextől...
2014. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne dugd meg elsőre.

szopatásra fizess be.

közben nézed a lány hozzáállását,mennyire kedves,szolgálatkész,szokod a női test érintését,illatát,melegét,jelenlétét stb.

végigszopatsz 5-6 lányt,ujjazd közben-mikor bemész moss kezet-és amelyikkel úgy érzed,hogy a legjobban érezted magad,ahhoz visszamész és megdugod.

és ne ringasd magad illúziókba.

tegyük fel összejössz egy lánnyal,szerelmes leszel belé,eljuttok az ágyig,te meg ott fogsz állni tapasztalatlanul,beparázva.

a csajok jó ha 1%a szeret tanárnéniset játszani.

az örömlányok meg a szabadidő eltöltésén kívül tapasztalat szerzése és a technika finomítására is jók.

2014. márc. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!