Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes asszonyok! Anyósotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes asszonyok! Anyósotok előtt szégyenlősek vagytok?

Figyelt kérdés
Látott már benneteket anyósotok bugyiban-melltartóban, vagy esetleg meztelenül?
2014. márc. 1. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak fürdőruhában. Nem akarok vele olyan jóban lenni hogy bárhogy máshogy lásson ruha nélkül.
2014. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Igen, nem vetkőzöm, amikor ő is ott van (együtt lakunk) és ezt sértőnek találja.
2014. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

nincs anyósom, de az egyik exemnek az anya kiölt belőlem minden szégyelősséget.

mikor ott aludtam náluk (16-17 évesen) minden reggel bejött hozzám beszélgetni általában mikor még fel sem keltem az ágyból, jó ha volt rajtam egy bugyi. muszáj voltam előtte öltözni mivel neki eszébe sem jutott kimenni (nem látott ebben semmi furát), nekem pedig iskolába, munkába kellett mennem. szóval megszoktam akkor az ilyesmit

2014. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Kulon lakunk tole, igy nincs is lehetoseg ilyesmire, furcsan jonne ki ha meghivnam ebedre es epp meztelenul lennek.. De ha elmennenk strandra es ott oltoznenk egy kozos noi oltozoben, akkor az termeszetes lenne. Kulonben tartom vele a tavolsagot, tehat meghivasra jon, mi is meghivasra megyunk.
2014. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
látott strandon monokinizni,utána vagy egy órán keresztűl beszélt a kicsi fiával,hogy milyen feslett nőszemélyt vett feleségül :)
2014. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A párom anyjának szokása volt, reggel, benyitni a párom szobájába, nem törődve semmivel. Onnantól kezdve, közöltem vele, hogy jó lenne ha legalább kopogna. Mert egyrészt nem szeretem ha így ránk rontanak, másrészt meg fordított esetben is megpróbálhatjuk!


Valahogy azóta nem volt ilyen! :D

2015. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen az enyémnek volt kulcsa a kiskapuhoz... Ha munka után fürödtem és akart valamit, simán betrappolt hozzám,megszoktam -néha meg is dicsérte az alakom:) - szegény már nincs közöttünk-néha mondom a páromnak, hogy anyukád figyelmesbb volt:) -észrevette ha a torna eredményt hozott
2016. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igen! Úgy rontott be a szobànkba mikor szoptattam, mint egy mamut..se kopogás se semmi, nem zavartatta magát, én meg azt hittem felrobbanok
2016. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi-melltartóban látott már, sok pólót/gatyát kaptam már tőle, és eszembe se jutott átmenni máshová felpróbálni - kivéve persze, amikor após is ott volt.

Így belegondolva max arra figyeltem, hogy azért tangában mégse fordítsak neki hátat, de ennyi. Jah, am. ő is vetkőzött/öltözött már előttem, szal vica-versa.

Meztelenül sosem láttuk egymást, szerintem egyikünk sem vágyik rá.

2016. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Amikor náluk voltunk, és szoptattam, nem ment ki a szobából, ezt látta. Nem szándékozom olyan viszonyba lenni vele, hogy mást is lásson belőlem. Semmi köze hozzá.
2017. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!