Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet sejteni egy képről ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sejteni egy képről ha egy szebb csajnak, már volt valakije? Van bennem egy előítélet miszerint minden csinosabb, szép arcúbb csaj már cumizott legalább egyszer

Figyelt kérdés
Olvastam egy elcsípett levelezést amiben az egyik csaj mondta a másiknak, hogy már meglett ujjazva párszor, totál hétköznapi kinézetű annyi hogy jó bőre van meg teste, de fejre elég unalmas.
2014. márc. 1. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Jobban jársz, ha alapból úgy tekintesz minden lányra, hogy már cumizott. kb. 98%-ban igazad lesz.
2014. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy igen rosszindulatú előítélet lenne. A bunkóság határát súrolja, kérdező.
2014. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ge cis a szája széle, erre gondoltál?
2014. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emberi tartás nem kinézett függvénye. Szóval nem. Inkább családi háttér/baráti társaság/körülmények alapján ítélkeznék, mint a kinézett.
2014. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Fiúknak, ha cumizol, az a baj, ha nem cumizol az a baj??

Ez már vicc.

2014. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kevésbé szép lányok is cumiztak szinte már legalább egyszer. Feltéve, ha a cumizáson az orális szexet érted.
2014. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi rosszat mondtam? Ki mondta, hogy baj, ne legyünk már álszentek...
2014. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok. 14 éves korom óta 10-25 év között korosztály körülugrál, DE sosem "cumiztam" még, szűz vagyok és még csókolózni sem csókolóztam, pedig mint írtam, a lehetőségem meg volt rá.

Ne ítélj el senkit azért, amilyen a másik ember!

2014. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőm 25 évesen szűzen ment férjhez, előtte még egy szépségversenybe is beválogatták, szóval nem minden szép lány r*banc
2014. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!