Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követi a mai fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követi a mai fiatalok 90%-a ezt a yolo, swag, páwa "irányzatot"?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és kezdek undorodni a korosztályomtól...Csak én vagyok így ezzel?

2014. márc. 1. 19:52
1 2
 1/14 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
Én veled vagyok.:)
2014. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Ne is foglalkozz velük. Majd pár év múlva talán kinövik.

Egyébként a múltkor láttam 2 is srácot a buszon...alig bírtam ki, hogy ne röhögjem el magam. :D

20/L

2014. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mer az a menő szivih...am nem tom. Puszy!!


Hát ez elég idegesítő tud lenni... le kéne őket lőnixdd

2014. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Én 18 vagyok és én úgy veszem észre, hogy nem is annyira a mi korosztályunk követi, hanem inkább a pár évvel fiatalabbak. Hogy én is így vagyok e vele? Abszolút...Az egoizmus és a hiúság irritál, ezekből meg süt, hogy többet képzelnek magukról mint kéne.

18/L

2014. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a mai napig nem tudom mi az a páwa, de nem is érdekel hogy őszinte legyek :D én normális vagyok, semmi ilyen hülyeséget nem követek

20/F

2014. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem a lányok körében terjedő tornacipő-cicagatya-fekete téli sapka(?)-kartáska divat idegesít.
2014. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Mert Amerikában is ez a divat, és az internet segítségével másodpercek alatt elérnek hozzánk is a hírek. Mindenki majmolja az amcsikat, mert ők a királyak,.

Egyébként főleg a 13-16 évesek körében hódít ez a szarság, de a mi korosztályunkban is vannak azért bőven. Bárcsak történne valami csoda, és ismét normális fiatalokat lehetne látni! Sokkal jobb volt, amikor az emberek még sokféle stílusúak voltak, deszkások, rockerek, punkok, nőiesek, hippik stbstb. De ma már csak a normálisak és az idióta semmire beképzeltek csoportja létezik...

2014. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De mióta is léteznek ezek? Ja igen. Mindig voltak. Pont ugyan ennyien. És akármennyire taszító a pöffeszkedő egoisták között, el kell fogadni. Ha nem tennénk akkor azt már tömeges öngyilkolásnak vagy kóros pszichiátriai ügynek neveznék.
2014. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mert idióták

semmilyen divatőrületet nem követek öltözködésem tök egyedi mégis

nem tudom hogy nem hánynak be maguktól amikor 1252ugyan olyan ember jön velük szembe

majd lecseng és jön valami más hülyeség én meg akkor azoktól leszek rosszul

2014. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lassan én is bepávulok, úgy tűnik beválik
2014. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!