Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha túl gyorsan történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha túl gyorsan történik?

Figyelt kérdés
Az baj,ha túl gyorsan benedvesedem,és nagyon gyorsan el tudom érni az orgazmust? Nem tudom ez mennyire normalis es jó vagy rossz?:/

2014. márc. 1. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számod?
2014. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a paroddal eltalaljatok azt a ritmust ami jo es ne felj nem fogsz hamar elmenni
2014. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez csak fiúknál hátrány

neked annyiszor lehet ahányszor csak akarod

miért lenne baj ez? :)

2014. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek hármassal, ez a srácoknál gáz csak, nálatok nem :)

Szóval.. örülj neki, nektek több is lehet anélkül, hogy kellene egy kisebb nyugis idő :)

2014. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem minden nő szereti folytatni, de szerintem könnyebb visszaizgatni mint egy farkat.


A férfit izgatja ha a párja elélvez, főleg ha közben izgatja magát a nő: taperolhatja magát.

a férfi is el fog élvezni rövid időn belül.

szal nem gáz ha hamar elélvezel, csak utánna fejezd be a párodat. nekem ez a véleményem legalábbis.

Vagy próbáld még ki hogy mennyivel birod tovább reggel felkelés után, mint este.

2014. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!