Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én ezt nem értem, most tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én ezt nem értem, most tetszem neki, vagy mi?

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki már egy jó ideje tetszik. És nagyon sokszor szemeztem vele, (és vol már olyan hogy amikor szemeztem vele elmosolyodott:3) és általában nagyon kedves velem. De ha ott vannak a haverjai, akkor kb. le se sz*r meg semmi, akkor mondhatni 'bunkó' velem. Most ez mi? Ma elkezdtem sírni miatta.. és nincs senkim akitől feltehetném ezt a kérdést, azért fordulok hozzátok.Nagyon szépen kérlek segítsetek!

Most akkor TALÁÁN egy kicsit tetszem neki? :/ és 'jelentenek' valamit azok a szemezések?

(bocsi ha hülyén fogalmaztam meg..xd)


2014. márc. 2. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle.

de úgysem fogod mert lány vagy. epedj még hónapokig.

2014. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd me tőle!Ennyi.
2014. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bár ilyen egyszerű lenne..

Amúgy nem azert nem kerdezem meg mert lany vagyok, (ezvicces:D:D) hanem.. mert felek a választól..a legtöbb lany ezert nem kerdezi meg.

2014. márc. 5. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanezt írtam, csak még nem érted, mert nem ismered önmagad és a fajtád.
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Joeg de regi:D..azota mar 2 eve van baratom akit nagyon szeretek, azt a fiut mar nem is tudom mikor lattam utoljara :) kicsit erdekes igy visszatekinteni, milyen kisgyerek is voltam..joeg:)
2017. jan. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!