Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiuba,de rohadtul elbasztam mert amikor megmondta facebookon keresztül hogy nem lehet semmi köztünk én megöngyilkossággal fenyegettem,később letiltott,én hülye meg csináltam még 4 fbt...az egyiken megfenyegettem hogy megölöm a bnöjét,meg őt is..(nem hiszem hogy lenne barátnője mert az egyik oszt.társamra ráhajtott) később nagyon roszul éreztem magam,ezért a maradék 3 fbmről az összes képét likeoltam...Mit tudnék tenni,hogy elcsábítsam,vagy legalább ne utáljon?

2014. márc. 2. 09:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én? Miért is?
2014. márc. 2. 09:42
 2/15 anonim ***** válasza:
azt amit írtál.. nyírd ki magad vagy költözz alaszkába -.-
2014. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már semmit, ha ilyen ostoba tyúk maradsz... ha komolyan akarsz valamit, szerintem 180 fokos fordulatot kell venned.. öngyilkosság? mi ez az érzelmi zsarolás, te nem egy drámában vagy, hanem a való életben, és annál nincs szánalmasab dolog... mégha komolyan gondolnád, megértem, de aki az akar lenni nem fenyegetőzik... hagyd abba a hisztizést, meg a nyomulást basszki... ha nem kellesz neki, akkor ez van... egy szép, aranyos, kedves lány eltud csábítani akárkit, de amíg a szívedben is egy nyávogó vernyamacska vagy, addig semmi esélyed
2014. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom h szánalmas,de hidd el nem tudtam volna mást mondani..Iskolába is állandóan bókolok neki,amitől zavarba szokott lenni,de nemtudom..
2014. márc. 2. 09:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez már beteges, nem csupán szánalmas. A helyedben megkeresnék egy pszichológust. Egyébként rád van egy remek jelző: STALKER
2014. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez nem beteges...
2014. márc. 2. 12:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, te vagy a lány, neked kéne, hogy bókoljon ő. Persze, hogy zavarba jön a bókoktól, mert nincs megszokva velük és ez a normális. Az más hogy azt mondod: "vagány a frizurád" vagy ha egész nap őt keresed. Sajnos nem tetszel neki. Fogadd el és fejezd be ezt, mert a végén nagyon megbánod és mekeserülöd.
2014. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogy bánnám már meg?
2014. márc. 2. 13:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy esetleg durván utasít vissza, esetleg valamilyen módon megszégyenít, vagy ha elmúlnak az érzéseid, te magad fogod szégyellni. Ha egy srác csinálná ezt egy lánynak, már rég feljelentették volna zaklatásért, ezért mondtam azt, hogy beteges.

Tudni kéne venni az adást, hogy mikor van az, hogy visszautasítottak.


Én visszahúzódóbb srácként vonzónak és kellemesnek találom, ha egy lány esetleg közeledik hozzám, de ha visszautasítom és nem áll le, az már nyomulás és kifejezetten zavar. Olyankor már csúnyább stílusra váltanék.

2014. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ne magadbol indulj ki.
2014. márc. 2. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!