Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért vetitek meg, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért vetitek meg, az olyan lánnyokat akik jól tanulnak (kitűnők 8 éve) és stréberezitek le?

Figyelt kérdés
Én hiába vagyok jó tanuló egyszerűen nem érzem magam strébernek. Max napi 1.5 órát tanulok. Aztis csak akkor ha tényleg sok a lecke.

2014. márc. 2. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Gimi 10.-11.osztályig velem is ez volt,csak én fiú vagyok,szóval még inkább kitűntem ezzel :D Aztán most már inkább imponál az embereknek,hogy jól tanulok és sok mindent tudok.

2014. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fura!? Ha valoban jo tanulo vagy, akkor tudnod kellene, hogy a streber szo mit jelent.


Elarulom, hogy ne csak jo tanulo legyel, hanem okos is :)


MINDEN ARON ERVENYESULNI AKARO, TORTETO SZEMELY

2014. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tEHAT HA NEM VAGY AZ, AKKOR AZOK A BUTAK, AKIK LESTREBEREZNEK.
2014. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen,ez fontos.Ne nyalj a tanárnak,ne jelentkezz órán,ne törekedj mindenből a legjobb jegyre,tehát az ilyen melléktárgyakat sz*rd le és segíts a többieknek(add oda a házit,ha kész,dogánál súgj)és mindenki kedvelni fog.

Ha viszont nem ilyen vagy,akkor helytálló a stréber kifejezés.De nem baj,nekem a stréber lányok az eseteim :)

2014. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le a jó tanuló lányokat feltéve ha tényleg nem állandóan a tanárnak nyalnak ahogy a kedves előző már leírta.
2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod nem az általános 8. osztály alapján kéne megítélni az összes fiút..
2014. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem imponalnak, azok a lanyok akik ertelmesek es inteligensek. En azokra mondom, hogy streberek, akik csak bemagoljak a lecket, de lovesuk sincs mirol van szo es emellett a tanarnak nyalnak, ameddig ki nem szarad a nyelvuk.
2014. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!