Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy értelmes gondolkodású 19 éves lánynak hisztiznie azért mert hidegen hagynak a szőke hajúak?

Figyelt kérdés

Tudtomra adta facebookon hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és elmehetnénk valahova, én kedves hangnemben nem éltem a lehetőséggel amikor megkérdezte miért akkor elmondtam neki hogy nem érzek vonzalmat a szőkék iránt, és soha nem is fogok, erre nekem állt hogy jól gondolták a barátnői hogy nem kellett volna írnia, mert nagyképű idiótának látszok amúgy is

Ezután majd nem neki estem hogy milyen képei vannak kint, minden másodikon platform cipőben meg koktél ruhában fotózták, az egyiken úgy ül a kanapén a barátnőivel mintha szex bárban lennének

21/F


2014. márc. 2. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a nők már csak ilyenek...
2014. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Előbb kellett volna a képek stílusát megemlítened és nem a hajszínét.

Valóban elég gyerekes és felszínes dolog egy lányra csupán a hajszíne miatt degradálóan tekinteni.

2014. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki de legalább megdughattad volna.Az aktus végén meg a hajára élvezel és utána közlöd vele a híreket.
2014. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
igazi retardált vagy nem csoda hogy idiótának tart mivel az is vagy :D
2014. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

hát általában amikor én is megírom egy srácnak, hogy pl nem tetszik, hogy tetovált, vagy piercinges, vagy ilyesmi, akkor azzal én sem lettem népszerűbb.


az extől(ő fiú) azt tanultam, ő úgy csinálja, hogy mindenkit úgy épít le aki nem jön be neki, hogy megjátsza a kedveset, meg udvariasat, csak épp nem lépi túl a határt - nem hívja el randira, vagy azt finoman elutasítja, nem ér rá címszóval, szóval soha nem vágja a másik képébe, hogy mi a baja, a másik sokáig azt is hiszi, hogy van esélye, de szép lassan ráébred, hogy semmi, és megmarad neki a másik szimpatikusnak. az exnél szerintem ennek azért van értelme, mert lehet később azért még bevállalja az illetőt, ha akarja, szóval mindig reményeket hagy a másikban, hogy ha majd akár de évek múlva egyszer kihasználná, lenne simán esélye.

2014. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Abban nincs semmi rossz, hogy nem akartál vele találkozni, hiszen nem mindenki jön be mindenkinek.

Viszont az az indok, hogy azért, mert szőke haja van, elég béna :)

2014. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Miért az ilyenek tetszenek a lányoknak?Miért az ilyenek kapnak az élettől száz meg száz lehetőséget a boldogságra és miért nekem kell egyedül szenvednem?

Thug Life.

2014. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6-os

Mióta indok az hogy nem tetszenek a szőkék, mikor a barnákhoz és fekete hajúakhoz vonzódtam világéletemben, mert ugye nekem is barna :)

2014. márc. 2. 12:32
 9/16 A kérdező kommentje:

7-es

Attól hogy kifogtam pont egy olyat aki iránt semmit nem éreztem már a kép láttán sem, attól miért kéne nekem boldognak lennem?

Lehet neked olyan fontos az ismerkedés hogy csak a lányt nézed, de nem szabad szemet hunyni az apróságok mellett

Ilyen a világ, akkor jön össze két ember ha érzik a szikrát.

2014. márc. 2. 12:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezért szeretek ide járni,szemezgetek a jobbnál jobb kérdésekből és válaszokból. :DD
2014. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!