Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a fiuk/ferfiak, akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiuk/ferfiak, akik itt leszoljak a lanyokat/nöket, mert nem tökeletes a testük, minimum egy Adonisz testtel rendelkeznek, ugye?

Figyelt kérdés

Olvastam itt par kerdest es ra nehany nagyon taplo valaszt. Ertem en, hogy minden pasi olyan nöt szeretne, mint aki az ujsagok cimlapjan van, de akkor is...

Ezek a pasik valojaban hogy neznek ki? Magasak, izmosak, kigyurtak es veszettül helyesek? Ha nem, akkor hogy jönnek ök ahhoz, hogy a gep mögött ülve ekkora bunkosagokat irjanak?


2014. márc. 2. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy konkrétan milyen kérdésekre gondolsz, de ahol a kérdező egyértelműen egy ribizli, vagy egoista p..sa, ott bizony én is szoktam ostorozni őket.


De ettől függetlenül nem jellemző, hogy kritikus lennék, főleg azokkal szemben, akik vállalják is a külsejüket. (Tudom, nem rólam szólt a kérdés...)

2014. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát mindenki kimondhatja itt a véleményét akár hogy is nézki,

Nekem semmibajom 'nem újságokban lévő lányokkal' valaki vagy tetszik vagy nem de ettől még nemszolok le senkit.

2014. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra :P
2014. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Magasak, izmosak, kigyurtak es veszettül helyesek?" --igen, pontosan ilyen vagyok! Miért olyan hihetetlen ez?
2014. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4:

Mert akkor nem itt írogatnál...

2014. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem azokra gondoltam, akik azert rakjak ki a kepüket, mert feltünesi viszketeksegben szenvednek. Azok azt kapjak, amit megerdemelnek.

Hanem a tök normalis, atlagos lanyokra, akik nem is kepet raknak fel, csak mondjuk leirjak, hogy a csipöjük szelesebb, vagy az orruk nagyobb, vagy a mellük nem akkora, mint az atlag... Es rögtön jönnek a "kedves" hozzaszolasok...

2014. márc. 2. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6:

Esetleg ha tudnál konkrét kérdést mutatni, akkor tudnék konkrét választ is adni...


Egyébként pedig ez egy anonim oldal és az anonimitás ezt hozza. Szeretnek az emberek trollkodni.

2014. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magasak, izmosak, kigyurtak es veszettül helyesek?


igen magas vagyok 197cm

nem nem vagyok kigyúrt mert az undorító

helyes? van akinek tetszem van akinek nem ez rettentő nézőpont függő

soha nem azt mondom egy kérdésre sem hogy csúnya vagy vagy szép vagy hanem azt hogy tetszel/nem tetszel

2014. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__54..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__54..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__54376..

Most hirtelen ezeket talaltam. Nem a "normal" kritikus valaszokra gondolok (azzal nincs gond szerintem se), hanem az extrem tuskokra...

2014. márc. 2. 18:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első kérdést, amit linkeltél én is olvastam. Én alapból nem írok ilyen kérdésekhez, mert mentálisan talán a kérdező sincs a toppon, ha ilyen kérdést ír ki. Maga a kérdés is úgy volt megfogalmazva, hogy vonzotta a provokatív válaszokat.


A második kérdésnél meg tipikusan azok a válaszolók voltak bunkók, akiknek ez a sokadik regisztrációjuk és ezzel is lesüllyedtek 50% alá.


A harmadik kérdésnél meg a kérdező egy paraszt. A valóságban is sok az ilyen ember, nem? Itt csak őszinték mernek lenni az anonimitás miatt.


(Közben rájöttem, hogy mindhárom kérdést olvastam én is, de általában csak átfutom őket, mert tudom, hogy csak paraszt válaszok érkeznek rá... Ezek általában tizenéves kis unatkozó kamaszok, akiket ha szembesítenél a válaszaikkal, akkor ott bőgnék el magukat helyben)

2014. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!