Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik a vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a vicces fiúkat?

Figyelt kérdés
meg akik magasak, kedvesek, helyesek, kicsit bolondok, néha gyerekesek... Szeretik a lányok az ilyen fiúkat?

#fiú #lány #vicces #szeretés #lekvárosfőzelék
2014. márc. 2. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok: 195cm, sokak által helyesnek vélt, bolondozok néha, meg komoly is vagyok, de általában a viccesség felé megyek!
2014. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magát sztárolja!
2014. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én speciel nem, az érett humor sokkal inkább meg tud fogni.:) Talán nem a legszerencsésebb megfogalmazás, de a lényeg,hogy előny, ha a fickó meg tudja nevettetni a csajszit, csak nem mindegy, hogy.:))
2014. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így kell azt a mai világban!
2014. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
engem mondanak ilyennek...én arra nem vagyok büszke hogy 20fölött olyan vagyok mint egy gyerek :D
2014. márc. 2. 23:59
 6/9 A kérdező kommentje:
el szoktam lányokat hívni találkozni és mosolyognak meg minden, szórakoztatom őket, egy ponton leragadunk mindig :D
2014. márc. 3. 00:02
 7/9 anonim ***** válasza:

A három gyerekem közül az egyik ilyen.

Nem mondhatnám, hogy a nők kedvence, pedig jóképű, sportos, sármos.

Azt tapasztalom, hogy a mai nőknek jóval magasabb igényeik is vannak, mintsem hogy perspektívának tartanának egy vicces (bolondos, gyerekes) srácot.

A mai komolyabb nők a biztonságot keresik elsősorban...


[egy háromgyerekes apa]

2014. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én szeretem a vicces fiúkat.Nekem az nagyon fontos hogy egy srácnak legyen humora.Legalább enm lehet mellettük unatkozni.Szerintem az se baj ha gyerekes :)
2014. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Magas,kedves,helyes, vicces? Hülye vagy?:D Élek halok értük:)Szeretem ha egy fiú mellett felszabadultnak érzem magamat, veszi a poénokat, és megnevettet:)Ez emberfüggő persze, de nekem pl fontos ez a tulajdonság:) (de a ló másik oldala, ha túl gyerekes.. azt nem.)
2014. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!