Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a jelekben, ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a jelekben, ebben az esetben hinnetek?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon magamalatt voltam egy pasi miatt, arra gondoltam, hogy lehet, hogy csak szorakozott velem, nem tetszettem neki. Gondoltam lehet ideje lenne tullepni rajta, erre ma reggel allok a gyalogatkelon es meglatok egy kocsit, aminek a rendszamtablajan ugyanazok a betuk szerepeltek es ugyanolyan sorrendben, mint a srac kocsijan.
2014. márc. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ugyanannyi kereke volt annak a kocsinak is, mint a srácénak?


Ez nem tűnik olyan nagy jelnek, ami miatt reménykedni lehetne. Csak mélyebbre kerülsz, ha ilyenekre alapozol reménykedés szempontjából.

2014. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, jobban hiszek a jozan eszben es a racionalis dontesekben, illetve bizom abban, hogy barmilyen erzeseim vannak, azokkal kepes vagyok felnott modjara megbirkozni (vagyis ha bizonytalan vagyok es nem teljesen erzem es ertem egy helyzet valodi jelenteset, akkor igyekszem utanajarni, lehetoleg a masik szemellyel is nyiltan tisztazni, hogy hanyadan allunk, igy nincs szukseg fejtegetesekre, kulonbozo kodok, kozmikus jelek megfigyelesere es azokra alapozni az erzeseimet/donteseimet).
2014. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Vannak sokkal hihetetlenebb dolok amik azok se jönnek be.
2014. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!