Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mi volt a legdurvább/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mi volt a legdurvább/legviccesebb/leggázabb csajozós szöveg, amit előadtak nektek az úriemberek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. A "LÁNYOK" nem véletlenül van nagybetűvel írva, az ő történeteik érdekelnek :D Csajok, kort is írhattok.. :D
2014. márc. 3. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Idefigyelj nigga. Amikor megírod azt a szájbab*szott kérdést akkor ott van felette hogy mely kérdések hasonlítanak a te marhaságodhoz és tudtommal nem egy ilyen kérdés volt már itt...
2014. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy én fiú vagyok de a szemszögemből elmondom. Szia eltudnád dönteni csütörtökre hogy eljössz e velem sétálni?
2014. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
egy haverom odament valakikhez, hogy kő f,sz?
2014. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van bro, elolvastam azokat is, viszont más történetekre is kíváncsi vagyok.. :D Ha bántja a szemed ez a k**va kérdés, akkor meg mi a f**zért kattintottál rá, és mi a f**zért pazaroltál el 30 másodpercet az életedből, amíg leírtad a véleményedet (megj.:senkit nem érdekel)? :)
2014. márc. 3. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
"Szia cica,van gazdád?"
2014. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Facen írogatott a pasi,undorító,kétértelmű szövegekkel bombázott,próbáltam leállítani...

én:"figyelj,jó lenne ha nem célozgatnál "dolgokra""

ő:"nem célozgatok én semmire,maximum a kis pofidra :P"


Ja meg neten olvastam ezt:Szia,lehet uborka a hamburgeredben? (Ez nagyon szánalmas tudom,de én akkor szakadtam rajta :D)


19/L

2014. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek :D Jöhetnek még válaszok :P
2014. márc. 4. 20:34
 8/9 anonim válasza:

Fiú vagyok, de a haverom történetét elmondom. Odamegy a lányhoz és:

"Sziaa, meg tudnáád mondani, merre van az arra?"

2014. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Hozzám még nem jöttek durva szövegekkel, de még valamikor hetedikben egyik lány osztálytársamhoz odament egy srác, és megkérdezte tőle hogy "Te figyelj, járunk?", aztán össze is jöttek, együtt voltak vagy három hónapig ami azért 7.ben már komoly teljesítmény, főleg egy ilyen kezdéssel x"D
2015. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!