Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-22 év körüli srácok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-22 év körüli srácok, ti mit szólnátok, ha (. )?

Figyelt kérdés

Megismernétek egy lányt, aki nagyon tetszik nektek, úgy néz ki, hogy később nagy szerelem lehetne belőle, egyszóval egy hullámhosszon vagytok, stb. Viszont a lány még úgy a kapcsolat elején elmondja, hogy kb. fél évvel ezelőtt volt egy züllött, "rossz" korszaka, amikor bulikon sokszor volt részeg, és több pasival "szórakozott", de nem feküdt le velük, azon kívül történt több-kevesebb dolog. Viszont a lány megkomolyodott, alapvetően egy kissé elvontabb, afféle "művészlélek", csak volt egy ilyen nagyon kicsapongó oldala. Már jó ideje nem csinált ilyet, a bulizást is lekorlátozta és már nem is vágyik ilyenre, hanem komoly kapcsolatot akar, és kész rá, lezárta ezeket. Ebből a "vadóc" időszakból természetesen meg megmaradt az, hogy legalább nem prűd, hanem ezen a téren izgalmas stb.


Micsoda meglepetés, ez a lány én volnék. most nem ahhoz kérek megjegyzéseket, hogy amit fél évvel ezelőtt csináltam, az mennyire erkölcstelen volt, mert tudok róla, hanem hogy ezt azért el lehet fogadni, ha a lány nyilvánvalóan nem fog ilyet csinálni, mert már jó ideje nem is akarta és nem is tett ilyet és megkomolyodott.



Illetve a másik kérdésem pedig az lenne, hogy tegyük fel, összejövök valakivel, szerelemből (tehát komolyabban, nem így kavargatok). És ugye elmondanám ezt. És én nagyon félek, hogy a múltam alapján fog majd megítélni. És emiatt biztos sokáig kelletném magam, tehát nem feküdnék le vele két hét után. Viszont akkor meg jön az hogy "minek játszod az agyad ha egy r.banc vagy?" és ettől félek nagyon, hogy nem fognak ezek után megbecsülni. 16L


2014. márc. 3. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"művészlélek"

"legalább nem prűd, hanem ezen a téren izgalmas"

Most volt szex vagy nem?

2014. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg szeretném letisztázni, hogy nem egy ilyen aluljárós, párducmintás-gatyás kis p*csa vagyok, erős suliba járok, több művészetet is "űzök", nem öltözködöm k*rvásan, és afféle "értelmiségi" barátaim vannak. Csak ezek megtörténtek és kész..
2014. márc. 3. 22:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem volt szex ha most konkrétan az aktust értjük azalatt, de orális és sima "kézzel" történő volt, kölcsönösen...:S
2014. márc. 3. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
én a végén felnevettem a 16 L-en:D ti nem?
2014. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pont nemrég ismertem meg egy lányt, ugyanez vele a helyzet

régen voltak mindenféle kalandjai meg bulizásai, most már nem él ilyenekkel, és nagyon bejön nekem :)

bár van barátja, és elég komoly a dolog, úgyhogy nem lesz köztünk semmi

de ha nem lenne, én biztos hogy szeretnék összejönni vele :)

nagyon aranyos

nem mondom hogy nem zavarna a múltja, de csak ezért nyilván nem fogom eldobni őt

2014. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azalatt a mondat alatt pedig azt értettem, hogy afféle szabad és perverz lány vagyok szóval ez az egyetlen "előnye"...
2014. márc. 3. 22:15
 7/12 A kérdező kommentje:
igen tényleg lehet h durva hogy ilyen fiatalon de ha egy 30 éves nő visszanézi hogy jaj mit is csináltam ennyi idősen szerintem a kutyát nem fogja érdekelni ha közben céltudatos és komoly maradt és megváltozott. mármint én hiszem hogyha szerelmes leszek és belém is akkor ott már adva van hogy szeretjük egymást és szerintem ezt el lehet fogadni. nagyon hajtott a tapasztalatszerzés és igazából tényleg csak erre volt jó. csak a jelenre koncentráltam és nem érdekeltek a következmények. de tanultam belőle, és ez kétoldali dolog volt, tényleg erkölcstelen, de már megtörtént és már más vagyok.
2014. márc. 3. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj, szerintem az embereknek nem a múltja alapján kell megítélni a másikat.. velem ugyan az a helyzet mint veled, csak én fiú vagyok.. szóval átérzem a helyzetedet. nekem is már sokszor szóltak vissza ezt meg azt, viszont én azt veszem észre hogy ez egy idő után elfelejtődik. ha most volt a váltás nemrég, akkor még egy kis ideig tényleg a múltad alapján ítélnek meg, viszont később ha màr látják az emberek hogy más vagy, kénytelenek lesznek alkalmazkodni és elfelejteni ami régen volt :) ha érdekelnek részletek, vagy akármi, csak kérdezz nyugodtan. 17/F
2014. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én értem!Most a nehezen megkapható lányt akarja eljátszani,akiért bizony meg kell szenvedni.Nm vagy te egy kicsit álszent 16l?
2014. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a lenyeg h nem akarok konnyen kaphato lenni mert mar nem ilyen vagyok hanem mashogy latom a dolgokat viszont ha a multam alapjan itelnek meg akkor annak tunhetek. Viszont ezt ne megjatszom hanem be akarom bizonyitani h nem vagyok kva..
2014. márc. 3. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!