Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már fél éve menstruálok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve menstruálok de még mindig van fehérfolyásom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb minden nap van fehérfolyásom de màr menstruálok ezért nem értem hogy miért van :-/

De nem viszket meg semmi szóval nem hiszem hogy fertőzés miatt lenne.



2014. márc. 3. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Hány éves vagy?


Lehet ez a normális,sokaknak van folyása,egyénfüggő.Keress fel egy nőgyógyászt.

2014. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nincs vele semmi panaszod,nem ég,nem viszket nincs fura 'szaga' akkor az egészséges hüvelyfolyás.mindenkinek van,vkinek több vkinek kevesebb!
2014. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fehérfolyás teljesen természetes dolog, te tudatlan.
2014. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy még lesz is fehérfolyásod kb. 50 éves korodig. Ez nem szűnik meg a menstruációval. Így tisztul a hüvelyed.
2014. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15 eves vagyok. es kedves 3.valaszolo nem vagyok tudatlan de szerintem ez az oldal azert van hogy itt kerdesekert tegyunk fel.

a tobbieknek meg koszonom:)

2014. márc. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!