Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jo urugy kellene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jo urugy kellene, segitenetek?

Figyelt kérdés

Nem reg ert veget egy hosszu kapcsolatom (2 eve) es most nem szeretnek semmi komolyat.

De van valaki aki tetszik, "randiztunk" is el vitt vacsorazni. De nekem eu nem kell, csak egy laza kapcsolatra lenne szuksegem, es ezt finoman mondtam is neki. Megis koncertre, moziba hiv...

Mit talaljak ki, hogy hozza menjunk fel, (magamhoz nem hivhatom) ?

En vagyok a no (29)


2014. márc. 4. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor minek akarsz felmenni hozzá?


HA meg csak szexet akarsz, akkor ezt ÍGY mondd meg neki.

2014. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a finom szóból nem ért, mondd máshogy.

Hozzád miért nem mehet?

2014. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
D-gunk drágam? -ennyi egy férfinak elég is lesz
2014. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hozzam nem mehetunk, mert a szuleim egy hazzal areb laknak es mi lenne ha epp akkor jonnenek at!?

Ezt megsem mondhatom neki.

2014. márc. 4. 13:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csak egy alkalomrol lenne szo. Csak egy nagyon laza kapcsolatrol.
2014. márc. 4. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Unatkozol Kislányom?
2014. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!