Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig azokra a pasikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azokra a pasikra gondolok többet, akik eleinte odavoltak értem, majd már nem nyomulnak?

Figyelt kérdés
Tehát tudom,hogy régebben odavoltak értem,de most,hogy már nem tepernek úgymond,nem keresnek,hirtelen elkezdenek érdekelni,és már-már szinte saját magamat izzítom ezzel,hogy de nekem mégis az a pasi kell.Aki pedig láthatóan kimutatja,hogy érez valamit,érdektelen számomra.Most is van egy pasi,aki látszólag odavan értem,hiányzok neki,mindig mondogatja is,de én nem tudom neki ezt kimondani.Míg egy másik srác,aki mostanában rám se ír,nem keres,folyton a gondolataimban jár.Ez a női hiúságom miatt van? Vagy a nők többsége így gondolkozik? Már 27 vagyok,és félek,hogy ilyen"hozzáállással" nem fogok senkivel komolyabban összejönni.
2014. márc. 4. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Már öregszel, nem téged ugrálnak körül mint régebben, hanem a fiatal husikat. A 22-23 éveseket. Valszeg vénlány maradsz.
2014. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, neked is addig érdekes egy pasi amíg nem kapod meg, ha megvan akkor még érdektelenné válik számodra. Szerintem nem is vagy beléjük igazán szerelmes, csak hízeleg az egódnak. Keress mást, aki megbolondít, talán akkor elhagyod ezt a szokásod.
2014. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már nem pedálozik nálad, azt hiszed nem vagy eléggé jó nő és a hiúságodat bántja. A tudatalattid jelzést küld neked, hogy be kell bizonyítanod, hogy jó nő vagy és újra el kell érned, hogy a pasi aki már nem teper, újra teperjen. A nők így működnek.
2014. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30évesen má' pedálozhat.
2014. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3

Akkor ezek szerint minden no csak az egojat es a hiusagat akarja novelni azzal, hogy tetszeleg a ferfiaknak? Tenyleg csak egy ilyen olcso jatek nekik az egesz?

2014. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a vicc az,hogy nem a fiatalabbak után ácsingóznak,hanem a kb. velük egyidősek után...amúgy se nézek ki 27nek,bár sztem ez most lényegtelen.
2014. márc. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!