Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek milyen hatások befolyásolták eddigi életetek során azt, hogy milyen fiúkat/férfiakat találtok helyesnek?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult ki a gusztusotok?
2014. márc. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mindig egyféle pasik tetszenek, és mindig olyanok, akiket jelenleg nézek.
2014. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl. régen a kék szemű barna hajú pasik jöttek be eredetileg kizárólag, vagy legalábbis a barna szem EGYÁLTALÁN nem tetszett. aztán megismertem valakit, akinek hihetetlenül megtetszett a személyisége, aztán ezáltal ő maga is, és ő fekete hajú barna szemű volt :) és azóta sokkal jobban tetszenek a barna szemű fiúk :) tudom hogy ez nagyon felszínes, de ez van :D
2014. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogy milyen hatások, azt nem tudom. ezt így nem is lehet nagyon megmondani szerintem. pl. aki anya típus, szereti a kisfiúsabb kinézetűeket. ez szerintem jellembe van kódolva.

vannak olyan vonások, amiktől elolvadok. és nem feltétlen az átlag ízlésnek felel meg.

2014. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

belsőleg a pótapát keresi a legtöbb.. és ahány apa annyi variáció.

a külső ez esetben nem számít. azt befolyásolhatja mindenféle baromság.


nekem pl mindig is a barna hajú, zöldszemű lányok tetszettek. egyszer a barnás-vöröses exem haját megláttam erősen vörösesnek a napfényben és azóta kb vörös bzi vagyok...

persze összességében ez a hajszín meg szemszín dolog izgat a legkevésbé... ha lesz párom úgy is az lesz az ideális ahogy ő fog kinézni.

2014. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi, legalábbis külsőre...volt goth, vékony, mackósabb, szőke, barna sőt vörös hajú barátom is. Soha nem külső alapján ítéltem, ha valaki megtetszett, akkor tetszett úgy, ahogy van, az aktuális hangulatomtól függően.
2014. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!