Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 10-ből hány pontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 10-ből hány pontot adnátok a videó elején lévő srácra?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-dma6gGhbHg

RJ Mitte a neve, most 20 éves azt hiszem. Csak külsőt számítva. Tehát?


2014. márc. 5. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te kiírtál egy kérdést, amire én válaszoltam.

Neked nem tetszett a válaszom. Akkor minek írsz ki kérdést?

2014. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem tartozom magyarázattal, hogy miért írok ki kérdést, és ezt értelmetlen is megválaszolni. Nem a válaszadással van a gond. Nem érted a lényeget, azzal van baj, hogy a válasznak nincs tartalma, mert, ha nekem nem tetszik valaki, attól még lehet, hogy 6-5 pontot adok a külsejére, de nem 1-et. Ebből a válaszból, hogy 1/10 személyiséget és belső világot is le lehet szűrni, de mindegy, megvan a véleményem.
2014. márc. 6. 13:24
 13/18 anonim ***** válasza:
De ha nem tetszik, akkor miért kéne adnom neki 5-6 pontot?
2014. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azért, hogy maradj a realitás talaján.. Attól, hogy valaki nem jön be, nem azt jelenti, hogy bűnronda. Ha van egy 90 éves öreg bácsi, akinek már a fél arca nem látszik, mert régen verekedett, és még tele van szemölccsel neki hány pontot adnál? Gondolom mennyit. Akkor ezek szerint olyan helyes, vagy éppen csúnya mint a srác? Erről van szó.
2014. márc. 6. 17:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyébként igaza van a kérdezőnek, attól hogy valaki nem jön be még nem lesz 1-es egy 10-es skálán. Férfiként nem tudom megítélni, de férfias arca van. Semmiképp sem 1/10.

Én tuti nem nézek ki ennyire jól, szóval negatív pontot kapnék az itteni lányoktól. :D

2014. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező te nem érdemled meg a válaszokat!

Rosszul használod a pontozási rendszert is! Ha senki nem kaphat 1 pontot, akk a 2 pont fogja jelenteni a legcsúnyábbat, de akkor meg azt nem adnád meg senkinek sem, mert nincs olyan ronda ember aki a legalacsonyabb pontot érdemelné, és akkor 3 fogja jelenteni, de ... stb...

Ettől függetlenül lehet igaz a te elképzelésed is, tehát, hogy minden eddig általad látott emberben volt legalább valami szép, ami miatt kiérdemelte a 2 pontot.

Viszont mindenkinek más az ízlése, így mások számára létezhet 1 pontos eset is (esetleg ők nem képesek meglátnia legkisebb szépséget sem).

2014. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, a 10-es skálát pont nem úgy használják ahogy te említed. Nézz meg akármilyen külföldi fórumot és meglátod. Bár itt GYK-n ahogy elnézem úgy használják többnyire ahogy te említed.
2014. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy kell értelmezni, hogy megyek az utcán és fejben pontozok mindenkit, mert egy adott pont alatt, nem nagyon foglalkozok mással. Aki tetszik azt pontozom, és 7 felett tetszenek általában, de lehet megnézek egy 6-ost is. Arra értettem, hogy 1-es embert még nem láttam, mert nem is akartam látni, azt nem veszem észre és kész. De az 1-es még mindig túlzás a srácra, és önteltség azt mondani valaki, hogy 1-es, csak mert nem tetszik.
2014. márc. 13. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!