Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha 13 evesen kapcsoltot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 13 evesen kapcsoltot szeretnek es ha pl a szexrol van szo akkor azt nem swrtnek kivancsi se vagyok ra de mondjuk a szopasra kivancsi vagyok de nem tudom hogy kiprobal am e. velemeny?

Figyelt kérdés
Es bocs a helyesiras miatt de telorol nehezebb....Amugy nem igy irok valojaban csak telorol nehezebb...
2014. márc. 5. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam gyakorolhatsz!
2014. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Amúgy hol laksz?
2014. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Bárminemű fiatalkori szexuális együttléát kihathat a lelki és szexuális fejlődésedre. Nem érdemes.
2014. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen baj, mert ha sokat gondolsz erre ilyen fiatalon, kihullik a hajad és a fogad. Sőt a melled sem fog megnőni...szerintem ne kockáztass.
2014. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Ari vagy de ez nem fog bejonni...

2. Neked mi mindegy?

3. Köszi a tanácsot!

4. Kerlek, mellozzuk a hulyesegeket!

2014. márc. 5. 22:32
 6/7 anonim válasza:
Nem baj fui vagy vagy lany?
2014. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden mindegy.
2014. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!