Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen esetben lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen esetben lehet valami jelentősége, ha megérintitek egy srác vállát?

Figyelt kérdés
Beszámolót tartottam az egyik órán, aztán óra után ültem a széken, az egyik csoporttársnőm elment a hátam mögött, azt mondta, hogy "jó voltál", és "megsimogatta" a vállamat. Mármint ez kb. 1-2 másodperc volt csak, de olyan furcsa volt az egész helyzet, és nem nagyon tudom mire vélni, de nem is akarok belelátni semmit. (Egyébként az is furcsa volt, hogy több lány is gratulált, meg mondta, hogy ügyes voltam stb., jólesett, de picit zavarba is jöttem, meg nekik amúgy is van barátjuk, a srácok közül mások is tartottak beszámolót, de velük speciel nem viselkedtek így. Igen, jólesik, és élveztem, de nagyon szokatlan.) Amúgy ezzel a lánnyal néha szoktunk finoman "kötekedni", inkább játékosan, szóval nem tudom, mi van. Szerintetek lehet valami a háttérben a lány részéről? És egyébként ti - mármint a lányokra gondolok - miért érintetek meg egy srácot, ha pl. nem a barátotok, nem álltok nagyon közel egymáshoz stb.? Mármint pl. ha barátilag jóban vagytok, és mondjuk átölelitek, az oké, de ilyen 1-2 másodperces "simogatásnak" lehet valami veleje? Köszi a válaszokat.

2014. márc. 5. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt ő egy elég egyértelmű jelnek szánta. Most valószínűleg otthon ül és várja, hogy lépj te is mert különben halálra zabálja magát csokival. Szóval siess!
2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

érződik a beszámolóból, h nagyon szeretnéd, ha ez a lány nem csak úgy amúgy érintett volna meg :) annyi oka lehet... ha elismerést kaptál, örülj neki, és ha ez nem adott elég bátorságot ahhoz, h ezzel a lánnyal jobban megismerkedj, mint játékos kötekedésesdi, akkor nem tudom, mi kell még neked :D légy bátor, vedd úgy, h jel volt, v ne vedd - a lényeg, h derítsd ki, amit tudni akarsz, mert nem a csodára kell várni ;) ha szimpi neked és úgy érzed, te is neki, beszélgess vele többet :)


ha meg szimpla a kérdés, jahm, senkit nem érintek meg csak úgy :D de vannak kellőképp nyitott és közvetlen emberek, akik meg igen, szóval nem lehet tudni :D

2014. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, az az igazság, hogy távol lakunk egymástól. :) Egyébként meg az az egyik nagy problémám, hogy túl sokszor vettem már jelnek azt is, amit nem kellett volna, szóval nem szívesen égnék be. De azért elgondolkodtatott a dolog. :)
2014. márc. 5. 21:25
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Neked is köszönöm. Igen, tudom, hogy sokféle oka lehet, de szerintem még a nyitottabb embereknél is kell valamiféle háttérnek lennie ahhoz, hogy megérintsenek valakit, pláne ha fiú az illető. Szóval gondolom pl., hogy ha ellenszenves valaki, akkor nem érintik meg. Amúgy majd következő órán megpróbálok közeledni hozzá, legutóbb eltűnt, gondolom, dolga volt.
2014. márc. 5. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok :)


azért írok megint, mert nagyon hasonlít ez a fajta hozzáállás egyik barátom gondolkodásmódjához és egyszerűen i like it :D


szóval csak annyit szeretnék mondani, lehetséges te is a túlagyalós-típus vagy :) egyet értek, mindennek van oka, ált azért használjuk az érintést, mert sokkal inkább fel tudjuk kelteni valakiben az érdeklődést v a figyelmet... még ha rosszindulatról is van szó... egy érintés emléke jobban megmarad, súlya lehet, és mi is láthatjuk, hogyan reagál rá az illető - v csak tényleg az adott helyzetben magunkra akarjuk vonni a figyelmét vkinek


nő férfit sztem akkor érint meg, ha pályázik a figyelmére és azt akarja, h a drága férfiú elgondolkozzon - még a legnyíltabbak is csak akkor érintenek meg másokat, ha ki akarják fejezni szimpátiájukat/érzelmeiket, szerintem... h baráti gesztus-e v jelzés, max úgy derítheted ki, ha beszélgetés/közeledés közben odafigyelsz majd a testbeszédére :)

2014. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sokszor túlagyalom a dolgokat, de sajnos gyakran a lányok sem viselkednek egyértelműen, illetve ők se tudják, hogy mit is akarnak. Vele nem vagyunk baráti viszonyban, gyakorlatilag alig ismerjük egymást, nagyon komolyan még nem beszélgettünk. Annyi viszont tényleg van, hogy eléggé messze lakunk egymástól, és mivel nem találkozunk túl sűrűn, így arra tudok gondolni, hogy ha barátot akarna keríteni magának, akkor pl. a lakóhelye környékén valószínűleg hamarabb találhatna. De ettől függetlenül persze lehetséges valamiféle rokonszenv vagy "vonzalom" (?). És amúgy mit kellene majd figyelnem, milyen pozitív jeleket várhatok, ha örülni fog a közeledésemnek?
2014. márc. 5. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!