Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok/hölgyek/lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/hölgyek/lányok nektek bejön a sörhas?

Figyelt kérdés
Én 17/f vagyok és apámnak olyan nagy és szerintem visszataszító, direkt azért kezdtem el gyúrni és nem iszok semmi alkoholt, nem akarom hogy olyan puffadt legyen mintha terhes lennék férfi létemre!
2009. dec. 13. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem a sörtől van.. Gének.

Szóval igyekezz, hogy ne hízz el, dolgozz hasra, és úgy nem lesz sörpocid.

Amúgy szerintem ritka akinek tetszik..

2009. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
Gusztustalan,szerintem ha egy nő nem teheti meg, hogy elhízzon,csúnya legyen akkor a pasi se növesszen sörhasat.Kiábrándító ,de nagyon.
2009. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Apámnak is sörhasa van...nem szép:( tényleg visszataszító.

Jó,hogy elkezdtél gyúrni,de arra is figyelj mit és mikor eszel:)

15/L

2009. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem feltétlen sörtöl van

párom is eresztett elmult 2 évben nemkis pocakot,pedig számolhato mennyit ivott...

csak ugye semmi mozgás,hizlalo kaják,ülőmunka...és plussz 20 kiló...

de ettől még ugyanugy vonzo számomra,sőt...imádom a pocakját (meg én hibám is,én főzök neki sok-sok finomságot:D)

és nemszeretem se a kigyurt pasikat,se azokat akik véknyabbak nálam (pedig énsevagyok több 50kilonál 170 centihez)

de ez az én véleményem,válaszolok 90%-a ugyis ellenkezőt fog mondani

22/L

2009. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon csúnya :S főleg, hogy egy idő után már csak tükörből látja a szerszámot...jajj...nem tetszetős..nagyon nem....
2009. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó kis kommentek:D
2009. dec. 13. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Visszataszító, nem szeretnék olyan barátot, akinek sörhasa van. Persze, ha az évek során alakulna ki neki, akkor biztos elfogadnám, de aki tud, inkább gyúrjon és tegyen meg mindent, hogy ne legyen neki. És igaza volt az egyik előttem szólónak: ha a nők nem tehetik meg, hogy elhízzanak, akkor a férfiaknak se legyen sörhasa.
2009. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekemse jön be,
2009. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
undorító. Egy pasi adjon magára. Pókhasú csak a nők lehetnek--terhesen.
2009. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább a sörhas mint a pizzahát.
2009. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!