Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem működik egy olyan kapcsolat életben, ami működik írásban? Mit tegyünk? 28/N

Figyelt kérdés
Szóval ha két ember jól megérti egymást úgy, hogy a neten írogatnak egymásnak és egymás lelkitársai, akkor miért nem tudnak az életben is így reagálni egymásra? Mert én két hónapja chatelek valakivel és nagyon jól el tudunk beszélgetni egymással, olyankor mindig azt érezzük, hogy de jó lenne együtt lenni, megölelni egymást, stb. Úgy érezzük, hogy szeretjük egymást, de persze nem szerelemmel. Ha viszont találkozunk, akkor ez elszáll. Egyikünk se tud lépést tenni a másik felé, a beszélgetés sem megy úgy. Pedig tetszünk is egymásnak. Igaz mindketten zárkózott, önbizalomhiányos emberek vagyunk. Lehet ez az oka? Mit kéne tennünk, hogyan változtassunk, hogy akkor is jól érezzük magunkat együtt, ha személyesen találkozunk? Lehetne ebből egyszer szerelem?
2014. márc. 6. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy inkább plátói a dolog... én is éreztem már így.Én több mint egy évig leveleztem egy sráccal,akivel már lelki társnak gondoltuk magunkat,mire végre találkoztunk személyesen is,örültünk nagyon egymásnak,de nem volt ez az a vonzalom,inkább szellemi társak voltunk...Pedig külsőre is bejöttünk a másiknak! Vagy túl nagyok voltak az elvárásaink a személyes találkozással kapcsolatban.Én talán azt tudnám javasolni,hogy inkább személyesen dumáljatok,redukáljátok le a chates beszélgetéseket.Élőben közöljetek egymással személyes dolgokat,így próbáljatok meg kicsit kinyílni...Sokat beszélgetni élőben!
2014. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ember. most vagy szereted vagy nem.. Az "igazi" szerelem nem olyan, hogy majdcsak megszeretem / megszokom.. azt vagy érzed vagy nem.

Annak meg, hogy élőben nem megy úgy az ismerkedés, ugyanaz az oka amiért tulajdonképpen chaten ismerkedtetek meg: zárkózottság, félénkség. Van amit nem mersz kimondani élőben mert félsz hogy mint reagálnának rá, de ugyanazt le mered írni, mert ha neked nem tetsző választ kapsz, akkor szimplán kilépsz a virtuális valóságodból. Gyáva vagy. Ezt érzed a személyes találkozáskor is. Gyávaságot.

2014. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fizikai dolog volt már köztetek? Chaten,kávéházban nincs meg az az intimitás ami esetleg oldaná a gátlásokat.Gátlásos embereknél persze.
2014. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A levelezés akkor működhet frenetikusan, ha már személyesen ismeritek egymást! Előtte kockázatos lehet!
2014. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem chaten kell ismerkedni, minél hamarabb személyes találkozó, ez a nyitja a dolognak. El sem tudom képzelni, mennyire furcsa lehet, mikor két ember az összes lelki gondját/szexuális vágyát kibeszélte valakivel, akinek még a kezét sem fogta meg.


23N

2014. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DreamWeaver ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ha túl sokáig húzzátok a netes levelezést, beleragadtok a cyber-térbe. Megszokjátok, hogy neten minden könnyebb és keserű élményt ad, ha ugyanez élőben teljesen más. Mert ég és föld a különbség. Én ezért vagyok minél hamarabbi személyes randi-párti. Biztosan vannak olyan témák, amikről neten könnyen és gördülékenyen tudtok beszélgetni, de ha élőben kellene, akkor megijedtek. Pedig ezzel kell szembe menni. Azokat a dolgokat élőben is fel kell hozni, beszélgetni kell róla, hogy megszokjátok, hogy természetessé váljon. Ha ezen nem tudtok változtatni, akár a netes levelezés teljes kizárásával, vagy radikális lecsökkentésével..., akkor következő alkalommal már okosabb leszel ebben is.
2014. márc. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!