Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beégtem a srác előtt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beégtem a srác előtt aki tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég...hát ügyetlen vagyok és sokszor hozom magam ilyen helyzetekbe...mit is mondjak, ilyen a formám :D


Nagyon régóta tetszik nekem egy srác, de mivel ( mint mondtam) én ügyetlen vagyok és gyökér, ő meg ilyen kis visszahúzódó, szóval a szemezésen és a mosolygáson kívül nem jutottunk még sehová. Na ma szállok fel a buszra, meglátom hogy csak mellette van szabad hely. Óóó mondom itt a nagy esély :D hát... röviden megbotlottam a tornaszákomban amit magam előtt tartottam. Így természetesen nem volt pofám leülni mellé mert ezt végignézte :D hátrakullogtam hát a csuklóba :D egy 10 perc után szabaddá vált egy hely kb előtte, én meg gondoltam hogy akkor már leülök. hát... úgy estem be a székek közé.. Nagyon kínosan éreztem magam előtte:D

Ahj, mit tegyek? :D kinövöm ezt a "kínosba hozom magam" dolgot valaha? :D előre is köszi a válaszokat :) 16/L


2014. márc. 6. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellene annyira a fiút nézni hanem a szemed elé tekinteni hova lépsz :D
2014. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:) De aranyos lehetsz.
2014. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem csak javítottad az esélyeidet nála. Ha tényleg visszahúzódó, akkor egy folyton hibátlanul viselkedő lány kimért mozdulatai nem segítenének összeszedni az önbizalmát..
2014. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lehetsz :))) Hát ha nekem tetszene egy csaj, és ugyan ezt csinálta volna, elmosolyodok rajta és ennyi. Ez nem beégés volt :D Biztos tetszett neki
2014. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de édes vagy :D Komolyan ez haláli eset. Szerintem majd kinövöd, csak kicsit lassíts, ne kapkodj úgy. Próbálj meg nyugodt maradni és jobban figyelni :) :D Cuki!
2014. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök édes :DD :) Biztos örült neki :)
2014. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:DD Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 7. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez konkrétan semmi. Sőt, ha tényleg bejössz neki, kifejezetten mókásnak, aranyosnak tarthatott, véletlenül se "gyökérnek".:D Ne változtass semmin, próbálj közeledni tovább is, csak tartsd észbe mostantól, hogy mielőtt megmozdulnál, a lábad elé kell nézned.:D
2014. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!