Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy viselkednétek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy viselkednétek ezek után egy lánnyal?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel jó viszonyt ápoltok és egyik nap bevallja hogy szeret? mit lépnétek? szakítanátok meg emiatt kapcsolatot ha nem lenne kölcsönös?
2014. márc. 7. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem, de ez esetemben nagyon irreálisnak tűnik. Ez nem túl élethű :D
2014. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem élethű?
2014. márc. 7. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy, hogy nem hinném el, mert szerintem ez kamu.
2014. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu? vagy nem egészen értem hogy mire érted
2014. márc. 7. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:

jön a lány, azt mondja, hogy szeret (ez volt a kérdésben nem?)

De szerintem ez kamu. Így értettem.

2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és a kérdés alatt az is benne van, hogy ismeritek egymást,tehát nem egy vadidegen mondja, nem tudom ebben mi olyan hihetetlen,hogy kamukérdésnek gondold.
2014. márc. 8. 01:24
 7/8 anonim ***** válasza:
nem írtam olyat, hogy a kérdés kamu...de tökmindegy, köszi, hogy debilnek nézel azért mindenesetre...
2014. márc. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem néztelek debilnek,csak nem értem a problémád.igazán sokat segítettél mellesleg..
2014. márc. 8. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!