Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti meglepődnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti meglepődnétek a méretemen? Ekkora pasitól nagyobbat vártok?

Figyelt kérdés
190 cm magas vagyok, nagydarab, izmos, olyan macsó külsejű de sajna nem minden nagy rajtam. A péniszem kb 14 cm. Nem annyira van emiatt önbizalmam, nem tudom mit szólna egy lány ha látná. Hisz ekkora pasitól szerintem nem ezt várják el. Mit gondoltok?
2014. márc. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Amelyik lány a magasságodra alapozva számítja a péniszméretedet, annak az IQ-ja kb max annyi, mint Marylin Monroe-nak (70), ki a szerepeinek szövegeit súgótábláról olvasta. Nem tudom tudtad-e. Szóval semmi köze a magasságnak, izomzatnak a mérethez. Ez meg tök átlag méret. No para.
2014. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi n is olyan vagyok mint te. Csak nekem 15 centi. Mégis meglepődnek a lányok, hogy milyen nagy. Panasz meg még sosem volt, legalábbis úgy ziháltak, hogy nem bírtak beszélni sem. :D
2014. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Kedves első..

Nagy tévedésben vagy..

Marilyn Monroenak 168 volt az IQ-ja. Nagyon is okos nő volt. Azt,hogy a szerepeit nem volt képes megtanulni..nos megtudta ő, és nem is ezzel a volt a gond. Inkább a sztárallűrjeivel. Késett, elaludt, nem tetszett neki a partnere, és ehhez hasonló dolgok. De amikor forgatás volt, mindent pontosan tudott... Szóval hülyeséget ne írjál..


Kedves kérdező. Abban viszont az elsőnek igaza van, hogy nem a magasságodtól függ a farkad mérete..


Arról nem is beszélve, hogy semmit nem ér egy 28 centis farok ha a viselője képtelen használni, és a partnerét kielégíteni. Mert megfogsz lepődni, de attól, hogy a férfi a farkát beteszi, és a segge előre-hátra nagy ütemmel mozog, még a nő nem fog elélvezni.. Játszani kell tudni, meg kell ismerni a nő erogén zónáit, és ez 14 centivel is menni fog.

2014. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézést a tévedésért. Akkor rosszul tudtam Monroet.
2014. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől, ha tényleg ekkora vagy és a stílusod is tekintélyt követelő kicsit. Akkor nem lesz semmilyen para. Vihogó/menősködő tini lányokat azért kerüld, vagy üsd :) (nőket nem illik verni, hülye gyerekeket még bőven lehet :DDDDDD)
2014. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem nagyon érdekelne, ha a pasi sem vár el tőlem d kosaras melleket.
2014. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

durva, én alig haladom meg a 160centit magasságban de a farkam nagyobb mint neked XD


amúgy leszarják örüljj izmos vagy meg nagy darab ne sértődj meg az előzőn meg :D

2014. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aki a farokméretére büszke, az tök jogosan az, hiszen válaszható paraméter...az egyénen múlik mekkora a farka...


dark planet

2014. márc. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!