Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmire nem megyek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmire nem megyek azzal a lányoknál, hogy magas (188cm) fiú vagyok, ha ronda a fejem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami magas sőt inkább alacsonynak mondanálak.
2014. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
te hol élsz?
2014. márc. 8. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég alacsony vagy. De úgyis túl sok fiú van...
2014. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
188cm mióta alacsony?állítom kis törpék írogatják ezt.nagyvárosban élek,de ritkán találkozok nálam magasabb emberrel...
2014. márc. 8. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy alacsony. :D Szívatnak. :D Én ugyan magasabb vagyok kicsit, de a 188 is magasnak számít. Nem hiszem, hogy ez az oka annak, hogy nem jössz be nekik. Kisugárzásodnál keresgélj.
2014. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
hát öreg én is ennyi centi vagyok és ha már csak a 30-fős osztályomat nézem 8(20fiú) ebből 12 magasabb nálam :)
2014. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerinted beveszi valaki,hogy egy gimis osztályban 13 legalább 188centis fiú van:) érdekes,az én osztályomban a legmagasabb voltam.még a többi 1000 diák közül se tudnék 5 magasabbat mondani...
2014. márc. 8. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is merik ezek a méreteket hol lenne ez alacsony.
2014. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok magas, ronda pasi van. Mint ahogy sok alacsony, ronda csaj.


Szinte lényegtelen, milyen magas vagy, ha egy quasimodo vagy egyébként.

2014. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Az nem csodaszer, ha magas vagy. Mindegy hány centi vagy... A lényeg, hogy jó fej legyél és ennyi. A normális csajok erre buknak, a többi meg a pénzedre és akkor tök mindegy hogy nézel ki.. csak legyen lóvéd.


Szóval inkább önbizalomra gyúrj és próbálj igényesen kinézni, légy ápolt és természetes.

2014. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!