Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 16 évesen nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 16 évesen nagy szerelemről álmodozok?

Figyelt kérdés
Tetszettem pár fiúnak, de nem jöttek be, kíváncsiságból pedig nem akartam belevágni. Nyitott vagyok az emberekkel, még sem volt még barátom. Persze, tudom, türelem és idő.:) De olyan rossz látni azokat az embereket, akik szerelmesek. 16 évesen ugye még nem vagyok lemaradva semmiről? De mindenképpen várni fogok arra az emberre, akivel kölcsönösen szeretjük egymást... Szerintetek ciki, hogy még nem is csókolóztam?
2014. márc. 8. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Éhes disznó makkal álmodik:D
2014. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Semmi probléma nincs vele 16/F
2014. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erre még büszke is lehetsz, sajnos én elsiettem, de bárcsak visszacsinálhatnám. Viszont nehogy rágörcsölj, mert akkor el fogod szalasztani a nagy Őt
2014. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Normális persze,álmodoztam én is ennyi idősen ilyenekről,ma meg már lemondtam arról is,hogy nekem lesz valaha is kapcsolatom egy nővel...

22/F

2014. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Annál nagyobb élmény lesz az első.
2014. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahh 16 évesen ártatlanul még én is a nagy szerelemről álmodoztam, mikor is, ha nem akkor. Aztán jópár év múlva felébredtem...
2014. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"De mindenképpen várni fogok arra az emberre, akivel kölcsönösen szeretjük egymást..."=A jóképű hercegre fehér lovon, akinek csak egy lány leszek a sok közül.
2014. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 évesen pont ez lenne a normális.
2014. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, hogy nem a külső a lényeg, ha nem adsz esélyt egy rendes, de csúnya fiúnak, akkor sosem tudod meg milyen az élet...
2014. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgyse ad, a szerelem arról szól nekik, hogy várják a legjóképűbb fiúk közül valaki leszólítsa őket.
2014. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!