Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos nőnapra a virág?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos nőnapra a virág?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, nem sóher vagyok, egyszerűen nem akarok pénzt adni virágra egy (szerintem) nagyon mesterséges ünnepnap miatt. "nőnap" - már a neve is viszolyogtató....


Arra gondoltam, hogy ha este az egyik legkedvesebb lány barátommal találkozom, kicsit hosszabban (lágyabban?) adok az arcára puszit, mint szoktam, és azt mondom, hogy "ezt virág helyett".

jó így is, nem?


2014. márc. 8. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát vegyél sztem neki max egy szálas virágot:D
2014. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én utálom a vágott virágot,egy szelet csokit vagy ölelést többre értékelek
2014. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem virág, akkor egy tábla csoki, kb 300 ft. Nekem egy barát barátomtól nem kellene egy lágy puszi. :)

Ha semmit nem akarsz venni, akkor csak egyszerűen szóban köszöntsd.

2014. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem fontos a virág.
2014. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő vett neked valamit férfinapra? Nem?! Akkor te se vegyél neki semmit nőnapra! Okos férfi így csinálja.
2014. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!