Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti lefeküdnétek egy lánnyal kényszerből?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel hogy már régen voltál lánnyal, de ismersz olyat aki benne lenne egy egy éjszakás kalandban. Csak hogy az a baj hogy nem annyira gerjedsz a lányra, nem őt kívánod, hanem inkább csak a szexet. Én úgy gondolom, hogy akkor inkább hagyni kellene az egészet. Nektek mi a véleményetek?
2014. márc. 8. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2014. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lefeküdnék vele, soha nem lehet tudni biztosra mi sülhet ki belőle...
2014. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ.
2014. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én nem akarom hogy bármi is kisüljön belőle. Csak egy alkalomra lenne jó, ha jó lenne.
2014. márc. 8. 18:50
 5/9 A kérdező kommentje:
És fiú vagyok amúgy.
2014. márc. 8. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyenek az egyéjszakás kalandok.
2014. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Attól még hogy nem az esetem, de amúgy jó csaj akkor mért is ne, főleg ha Ő is úgy áll hozzá, hogy 1 éjszaka nem több, akkor végképp okés.

2014. márc. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mégis mitől függ? Meg mondom hogy nem a lányt kívánom, hanem csak a szexet.
2014. márc. 10. 18:19
 9/9 anonim válasza:

Ne értetlenkedjél már basszus!

Elmondta mindenki hogy rendben van!

Egy éjszakás kaland,nincs vele semmi baj.

2014. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!