Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van, hogy teherbe esek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A barátommal 3éve megszakítással "védekezünk"... Tudom, hogy nem a legjobb, de sajnos nincs más (olcsó) megoldás, mert gyógyszert nem szedhetek, a gumira meg allergiás a bőröm.:( Tegnap ráélvezett (NEM bele), de nem tudom, hogy a nyíláson folyt a be, de ami odament is csak pár csepp volt. Utána rögtön kimentem és zuhannyal "kimostam", ma reggel vettem forró fürdőt, holnap pedig veszek be eseményutáni tabit (csak holnap lesz rá pénz).

2014. márc. 9. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
khm. szerény megjegyzés, hogy patikában lehet olyan gumit kapni, ami direkt az allergiásoknak lett kitalálva. Csak természetes anyagból semmi síkosító egyéb allergén anyag. És... olcsóbb is mint a drogériás/márkás gumik, de hasonlóan megbízható.
2014. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltunk olyat is, de iszonyatosan kiszáradok tőle... A kérdésre esetleg valaki válaszolna?:(
2014. márc. 9. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Elárulom, nem csak a gyógyszer meg az óvszer létezik, mint fogamzásgátlási módszer... A megszakítás nem védekezés, szóval nem tudom, milyen megoldásról beszéltek. Meg eleve az is elég kétélű dolog, hogy védekezni nincs pénz, de abbortuszra vagy gyereknevelésre van... Nyilván, ha nem lenne, felelősség is lenne bennetek.
2014. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!