Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy fiù a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiù a buszon, utcán vagy akárhol felfùjja a rágót és ti látjátok ezt és, ha a fiú látja, hogy ti ezt láttátok, mármint, hogy a fiù felfújta a rágót, akkor ti zavarba jösztök?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülye kérdés,de be kövezzetek meg.

32,f



2014. márc. 9. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
32 évesen ilyen extrém szinten retardált kérdést miért teszel fel?
2014. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D

Nekem nagyon nem lenne szimpatikus.

2014. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te már írtál itt ki több rágós kérdést is, nem? :D

Mi ez? Valami rágó fétis?

2014. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32 évesen nem vagy fiú csak közel a 40 éves szüzességhez. Apámnak 32 évesen már 4 gyereke volt. :D
2014. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nem AZ a kérdés Ami valamelyik nap volt,csak kicsit hasonló.
2014. márc. 9. 23:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Szüz vagyok,érdekes akkor hogy lehet,hogy a volt barátnömet is sokat megdugtam ,fel is csináltam?
2014. márc. 9. 23:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy ebbe a kérdésbe nincs is semmi rossz,nem is kötekrdés csak azert tettem fel,meet mát months ezt vettem volna észre egy párszor,de ismétlem,nem ugyan AZ a kétdés mint amit valamelyik nap tettem fel csak kicsit hasonló
2014. márc. 9. 23:18
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem vagyok szüz,meet ahogy írtsm már szexeltem sokat a volt barátnömmel és fel is csináltam,bocsi a sok írâsért:)
2014. márc. 9. 23:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Én értem már miért itt tart... gondolom csak nemrég engedték ki a kisegítő iskolából...
2014. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!