Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a leggyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok a leggyorsabban lefogyni (úgy hogy az egésséges legyen)? És hogy tudok a legrövidebb idō alatt kocka hasára szert tenni? (úgy hogy az egészséges legyen) És a nők számára mik a legvónzobak egy pasiban?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Barátnőt szeretnék de jelenleg minimum 10 kg felesleg van rajtam. És gondolhatjákok hogy hogyan nézek ki. Szeretnék minnél gyórsabban lefogyni egésségesen és minél nagyobb izmokra szert tenni minél rövidebb idő alatt. És szeretném megtudni hogy mik a legvónzobak a pasikban egy nő számára?
2014. márc. 10. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem nagyon ajánlott 14 évesen gyúrni.
2014. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az most nem érdekes. Ne baj. Csak minél nagyobb izmok at szeretnék
2014. márc. 10. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyával edzhet... próbáld ki a fegyencedzést.
2014. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy hülye vagy .

Eddig döglöttél most meg nyárra kéne a jó test mi?


Annyi hiba van a kérdésedben hogy órákig tartana neked bármit is elmagyarázni..

2014. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél pékárut, főleg kenyeret. Se tésztát, édességet. Ezzel lecsökkented a szénhidrát mennyiséget, és már 1 hét után lesz változás. Hidd el, én is így fogytam. Mozgásként meg fussál, lépcsőzzél, vagy biciklizzél. Vagy ússzál, az is szép izmokat csinál egy fiúnak. A kondit hagyd! Oké, hogy izmos leszel, de egy helyben végzed az erősítést és hiába leszel erős, 3 méter megtétele után kiköpöd a tüdőd. Utolsó kérdésedre válaszolva nekem a férfiakban a hátizmuk tetszik a legjobban, meg ha látszik a kulcscsontjuk. De ez minden nőnél más, szóval erre ne alapozz.
2014. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez baromság 5-ös már bocs.

Ha kondi mellett néha lemegy futni stb. akkor semmi baja nem lesz az állóképességének.

Ismerek jópár embert akik 100 kilón felül vannak az izomtól és lihegés nélkül lefutnak egy focimeccset.

2014. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem a kondisokat akartam szidni ezzel. Tudom, hogy olyan is van, akikről Te írtál. Akkor helyesebben fogalmazva: a kondizást hagyd kedves kérdező, max. akkor ha mellette sportolsz valamit, különben az állóképességed a béka feneke alatt lesz.
2014. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, ha tud helyesen írni valaki. Az a "legvónzob".
2014. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!