Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még? Lent kifejtem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Lent kifejtem

Figyelt kérdés

A szitu a következő...Volt párommal szeptemberben szakítottunk, ő szakított velem, az ok pedig a suli volt. Sok a tanulnivaló, nem fér bele az idejébe egy párkapcsolat, így is feszült nem kell neki még plusz feszültség.

Azóta is tartjuk a kapcsolatot, néha találkozunk, mindennap beszélünk, akár telefonon akár a neten keresztül.

Ugyanúgy néha meglep ezzel azzal, és amikor találkozunk, akkor rendszeresen megöleljük egymást, hülyülünk, elvagyunk.

Nem tudom mit érezhet, néha jó lenne bele látni a gondolataiba. Én már kezdem megszokni ezt a dolgot, és kezdek készen állni egy új kapcsolatra, de ameddig ez nem tisztázódott bennem, nem tudom mit tegyek. Ha megkérdezné nem-e akarom újra, akkor gondolkoznék a válaszon, de tudom hogy belül még mindig szeretem, csak próbálom leplezni.

Segítsetek! :)

Ő 26 éves én 24.

24/l



#ex #szakítás de mégse
2014. márc. 11. 09:36
 1/1 HUN_Sector ***** válasza:

Ha szeretett volna, nem hagy ott. Ez ilyen egyszerű. Lehet hogy kavart közben másokkal, volt valakije. Mivel állandóan foglalkozik veled, ezért a suli, a kevés idő nagyon rossz kifogás, amit ezzel meg is cáfolt. Mindig arra emlékezz: ha szeretsz valakit, akkor te elhagynád? Nem mennél inkább át érte tűzön-vízen?

Egyébként is. Ha valaki fontos, arra szakít az ember időt.

2014. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!