Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon cikis, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon cikis, ha kicsit magasabb vagy a barátodnál?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem cikis. A belsőség a lényeg, nem a külsőség.
2014. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi egymagasak vagyunk, de magassarkuban így magasabb vagyok nála.

En nem érzem egyáltalán cikinek.

2014. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha benneteket nem zavar, akkor nincs gond.
2014. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most elég hülyén fogom kifejezni magam, de nekem egy alap dolog volt párkapcsolati szempontból, hogy akivel együtt vagyok, az ne legyen alacsonyabb nálam. Én magam már eleve elég alacsony vagyok, 158 cm, tehát ettől alacsonyabb pasi, ha van is, mert biztos van, azért olyan alacsony az már nálam egy olyan dolog, hogy nem jött be. De voltak alacsonyabb férfiak az életemben, a férjem is alacsony, de nem alacsonyabb nálam, magassarkúban is max. egymagasak vagyunk.

Nem az, hogy cikis, ha így van, csak valahogy én jobban éreztem-érzem magam egy olyan ember mellett, aki magasabb tőlem, de legalább is nem alacsonyabb.

2014. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

173 cm vagyok, nekem alapból nem jönnek be az alacsonyabb fiúk. És igen, eléggé zavarna. Számomra elég kiábrándító.

Ha már 180 felet lennék, akkor ez ügyben nem nagyon panaszkodnék.

2014. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en is 180 cm baratom is 180 cm magas :D

megis ha nem lenne baratom, zavarna hogy ha egy nalam alacsonyabb kezdene el udvarolni nekem.

2014. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!