Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én "le vagyok maradva"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én "le vagyok maradva"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval.Augusztusban leszek 13, de még sosem volt pasim, meg semmi ilyesmi.Volt már pár fiú akik tetszettek, és van aki még most is tetszik, de valamiért nem tetszem a fiúknak, valószínűleg azért, mert nincs tökéletes testem...van egy pár pattanásom, de kezelgetem, és már egész szép.Nem mondhatnám, hogy csúnya az arcom, mert mondták már hogy szép vagyok, de a fiúknak mindig a szőke/kékszemű csajok tetszenek,akik magassarkú csizmában jönnek, és "tini lánynak" öltöznek farsangra, míg én zombinak (megjegyzem, megnyertem a jelmezversenyt :D) én meg 100%-ig átlagos vagyok.Dagadt nem vagyok, mivel 163,5cm vagyok, és 42kg.Jól is tanulok, és nem is vagyok az a "flegmus" csaj, jóban vagyok az összes fiúval.Persze sosem mászom rájuk, mert nem az a típus vagyok.Már minden csajnak volt pasija, csak nekem nem.Az az igazság, hogy nincs is rá szükségem, heti 3 zeneóra és a tanulás mellett.Jó,nekem is lett volna alkalmam "pasira", de nekem nem tetszett az adott fiú.Kedvesen elmondtam hogy nem jön be úgy, és azóta lett más barátnője is, szóval nincs gond, de van egy csaj a suliban, akinek már vagy 4 pasija volt, és folyton sértő megjegyzéseket tesz rám, miszerint én csúnya vagyok, bénán rajzolok, stb...pedig ez részben nem igaz, a barátaim és a szüleim szerint egyáltalán nem vagyok ronda.Szeretek plüss medvés pulcsit, bakancsot, és farmert hordani.A hajam vagy lófarokban, vagy kiengedve és frufrut összekötve hordom.Nincs magassarkúm, csak bakancsom, és tornacsukám, meg egy edzőcipőm.Nem a Tsunamit szeretem, hanem a Maroon 5-ot,a r5-ot, Selena Gomezt,és a tesómmal szeretjük Skrileex-et.Sokat röhögcsélek, de tudok nagyon komoly lenni.Könnyen felidegesedek, és eléggé érzékeny vagyok, imádok sportolni.Itthon szoktam sütögetni stb... Nektek mi a véleményetek?Nagyon gyerekes vagyok 12 éves koromhoz képest?

2014. márc. 11. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyából igen gyerekes vagy, mivel ilyen hülyeségeken agyalsz ennyi idősen.
2014. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El se olvastam, amint elértem a korhoz, én 20 éves vagyok és nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről.
2014. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
:) Szerintem egyáltalán nem vagy lemaradva még semmmiről ez a normális hozzá állás aamit te csinálsz. 13 évesen szerintem az a gáz/ciki ha 3-4 barátja volt.És nem vagy gyerekes, ez így van rendjén. Csak sajnos a mai világba túl korán kezdik a fiatalok a pasizást,bulizást. Én 20 éves vagyok és csak 1 barátom volt meg a mostani akivel 3 éve eggyütt vagyok, és engem is megvetnek , de szerintem ez a normális :) Maradj ilyen! nem vagy elkésve.
2014. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se maradtál le semmiről. Én 15 vagyok, és nekem sem volt még barátom és szerintem ez egyáltalán nem ciki, úgyhogy nálad végképp nem gáz. És örülök, hogy Selena Gomez a kedvenceid között van, ugyanis én imádom.
2014. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!