Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy srácról kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srácról kép alapján az a véleményetek, hogy okosnak és aranyosnak tűnik az jót jelent?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyértelműen rosszat.
2014. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt a lány mondja neked? és te vagy a srác a képen?

én talán akkor írnám ezt neked ha képet küldenél, ha nem tudnám azt írni, hogy jól nézel ki, és már alapoznék arra hogy azt írhassam, barátkozni szeretnék csak és nem ismerkedni.

2014. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem a legjobb,de lehet hogy csak én vagyok ilyen:)
2014. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálják a lelküket azzal nyugtatni, hogy ők nem bunkók, ezért próbálnak valami kedveset mondani, amivel nem sértenek meg, de mégis utalnak arra, hogy esélytelen a helyzet.
2014. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az aranyos jelentése helyzetfüggő.Ha a barátnőinek mondja, jót jelent.Ha neked, beszoptad.
2014. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kép alapjàn?? ahhw*-* Miki!:* azóta is ahhww*-*xd
2014. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!