Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim és keresztanyámék nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim és keresztanyámék nem tudják megérteni hogy miért roma csajjal ismerkedtem meg ismét, hol ott magyarok között is vannak legalább ilyen szép lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ők azt gondolják hogy nem csak a cigány csajok között van szép arcú divatos karcsú ápolt, de arra valahogy nem gondolnak hogy emberileg sokkal közvetlenebbek, nyitottabbak, amikor varrni kellett az ujjamat akkor is mindvégig olvasott a gondolataimban, mintha nekem szánták volna.

Volt magyar lány is akivel együtt voltam bizonyos ideig, de vele nem voltam sose annyira egybe forrva.

21/F


2014. márc. 12. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismét? Hát én se örülnék, ha a fiam egy roma csajjal jönne össze. Hiába ilyen meg olyan... kutyából nem lesz szalonna.
2014. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem írok semmit, mert a végén nem bírnék magammal és bannolnának. Egy dolgot talán ... a végtelenségig vak vagy ha te ebben a tévképben élsz " hogy emberileg sokkal közvetlenebbek, nyitottabbak, amikor varrni kellett az ujjamat akkor is mindvégig olvasott a gondolataimban"
2014. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
aztán reggel arra ébredsz hogy ki vagy zsebelve.
2014. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

miért? mert nézz szét,nyisd ki a szemed,azért. mert előítéletek vannak, és sajnos nem alaptalanul. ugyan vannak elvétve rendesek is, de ritkák,és a többiek miatt vélük szemben is ott az előítélet.


és h őszinte legyek,én se örülnék h a gyerekem egy cigánnyal jönne össze

2014. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 LazyJones ***** válasza:
Nem a válaszolóknak, és nem a családodnak kell vele lennie, hanem NEKED. Vagyis épp elég, ha te tudod magadban biztosan, hogy ezt akarod-e. Minden más megszólalás csak lepkefing a szélben.
2014. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most szívesen írnám hogyha tényleg abból a normális 1% ból van miért ne...de tapasztalat...1-2 év szerelem miatt utána már csak a pénz miatt..lesz egy rakat gyerek akkor meg azért lesztek együtt
2014. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Édes mindegy, hogy roma, fekete, sárga, fehér a lány. Ha Te szereted, és Ő is Téged, akkor ne érdekeljen mások véleménye! Csak legyetek boldogok.
2014. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne írj alá semmilyen papírt,ne menj bele semmilyen üzletbe és nem kell se a te és főleg az ő rokonaival üzletelned még csak úgy baráti alapon se.És ha adósságot csinál semmiképpen ne fizesd helyette és ne vállald át és közös adósságot se csinálj vele.Semmi ne legyen a nevén ami a tied.A többi rád tartozik de jobb ha megfogadod ezeket a tanácsokat.
2014. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valahol gondoltam hogy olyanokra fogtok gondolni akik 3 gyerekkel a piacon kószálnak félnapokat, azért annyi eszem nekem is van hogy megválasztom kivel ismerkedem. Az előzővel sem volt semmi gond, rájöttünk hogy nem passzolunk 5 hónap után, és tovább álltunk, nem kellett a "család" haragjától tartani mivel ilyen fel sem merült, kultúrált családból származott Ő is, és a jelenlegi is.
2014. márc. 12. 17:17
 10/13 anonim ***** válasza:
17:14-es vagyok..ha nem lennének kétségeid nem kérdeznél..vagyis te se vagy nagyon oda érte..
2014. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!