Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek bejönnek a kényeskedő, vagy vihogó lányok lányok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem... Nagyon nem. Az egyik leginkább lelombozóbb tulajdonság.
2014. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, imádom őket.
2014. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. Csak velem legyen normális, mármint ne bántson meg. Felőlem lehet kényes és vihogó, csak legyen gyönyörű és megfogó személyiségű.
2014. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kényeskedőket, vihogó lányokat ki nem állhatom. Ha esetleg csak a beilleszkedés céljából viselkedik így, akkor ez nem lényeges, a fontos, hogy velem ne legyen bunkó, és legyen egy kis szociális kézsége.
2014. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Elején jó de idő elteltével idegesítő.
2014. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kényes és egyfolytába vihogó kizárva. Egy nőben legyen már valamennyi férfiasság.
2014. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ha szex közben játssza el, és büntethetem, amúgy nem.
2014. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha vihognak lányok körülöttem mindig úgy érzem engem csúfolnak ki. Egyszer buszon is elkezdtek nevetgnélni és egy lány hátranézett rám meg elmosolyodott, de engem az ilyen dolgok inkább zavarba hoznak, meg nem tudom eldönteni, hogy most csúfolt vagy bejöttem neki.
2014. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!