Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit szeretsz, de közben fellángolást érzel valaki más iránt?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk egy kicsit belezúgsz,de aztán rájössz,hogy ez egy múló dolog.De ha valakit szeretünk (szerelemmel),akkor fellángolás hogy törhet elő egy másik személy iránt?
2014. márc. 12. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem most van ilyen tudod a szerelem átalakul egy idő után szeretetté és tiszteletté a szerelem is elmúlik egy idő után. Én most úgy vagyok ezzel ,hogy szerelmes vagyok a mostani pasimba teljesen,de mellette meg elkezdtem flörtölni egy másik pasival észrevettem,hogy ő néz engem elég feltűnően ez olyan jól esett nekem nem tudom miért.
2014. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké,de ez iránt a másik pasi iránt akkor érzel valamit? Vagy többet van a gondolataidban,mint kéne?
2014. márc. 12. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik,én is igy vagyok.
2014. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoktam rá gondolni nyílván ,mert qva jól néz ki a másik pali ,de nem kéne komolyra csak szexre
2014. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell flörtölni ha van barátod! Nem?

Ha szereted akkor nem csinálsz ilyet! Fordított esetbe te hogy éreznéd magad??? Amúgy mióta vagytok együtt, hány éves vagy? 28/L

2014. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez a kérdés csak úgy eszembe jutott... nincs is most párom...
2014. márc. 12. 23:05
 7/8 A kérdező kommentje:
ja,vagy ez a kérdés nem rám vonatkozott úgy látom...
2014. márc. 12. 23:05
 8/8 anonim válasza:
Nekem bizony az 5 éves kapcsolatom alatt többször is volt "fellángolásom." Nem szakítottam a barátommal és nem is bántam meg utólag, hogy együtt maradtunk. Igazából nem is volt ez kérdés bennem, azért vagyok vele és nem a másik(ak)kal, mert őt szeretem, ő a társam, vele tervezem a jövőt. Nem mondom, hogy hű, de kellemes érzés, amikor az ember rájön, hogy gyakrabban gondolsz másra, mint kéne, de én nem tudom, mit kellene csinálni... Nyilván nem szándékos ez a dolog. Úgy tűnik, vannak emberek, akik nálam jóval erkölcsösebbek és érzelmileg stabilabbak, de én álmodozás, meg kémiai dolgok miatt nem akarnám az egyébként stabil kapcsolatomat felrúgni. Most akkor szemét vagyok?
2014. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!