Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 15 éves lány 2 éve jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 15 éves lány 2 éve jár a nála 4 évvel idősebb ELSŐ pasijával és egy év után lefeküdtek akkor az a lány k****?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

kevered a fogalmakat. akkor nevezik k-nak a noket, ha sok pasival fekszenek ossze. ha csak egy van, egy allando, attol nem lesz k.

az eletkor mindegy :)

2014. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs gond. 1 év az már egész jó idő 15 éves már nem 12-13 mert sajnos manapság már van aki akkor veszti el szóval kapcsolatban 1 év után szerintem rendben van a szex 15 évesen. 24/F
2014. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nem stimmel a pasival ha 17 évesen 13 éves kislánnyal jön össze, amúgy is korai 15 évesen szexelni de ti tudjátok ez csak az én véleményem.
2014. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem vagyok egy szabados ember, de úgy gondolom, 14-15 fölött, ha vki már kellően érett, és tényleg kivár, és nem 1 hét után adja oda magát a cukipasinak, akkor nem k..va és nem is erkölcstelen.
2014. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 13 évesen jöttem össze az akkor 17 éves barátommal, immár egy éve. Mi ezzel a gond? Egy 14 éves fiú is ugyanúgy szexelni akar, csak a 17 éves jobban vigyáz, több tapasztalata van, biztonságosabb. Mi előbb feküdtünk le, de nem tartanak k.nak. Engem senki sem piszkál ezzel. Szerintem meg nem is túl érett hozzám. Persze, érettebb sokkal, de ugyanúgy gyerek még fejben, én meg testileg elmegyek 18-nak is (annyinak tippelnek meg az idegenek és nem sminkelem magam agyon).
2014. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!