Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy azért nem akarok hozzájuk menni, mert nem érzem jól magam abban a házban?

Figyelt kérdés
Amikor először náluk voltam, akkor eléggé ledöbbentem.A a konyhában nincs mosdókagyló sem,az evőeszközök rozsdásodnak,nincs egy normális tányéruk,az összes szekrény régi (de olyan dédszülő korabeli,plusz mállik róla a festék is).Ráadásul elég áporodott szag van.A fürdőben nincs fűtés (ezt télen volt elég nehéz elviselni),a barátom szobája pedig nagyon kicsi,alig fér el benne valami,nincsenek polcai,szekrénye,üresek a falak,a székéből kiáll a szivacs,mi az ilyen tárgyakat már a padlásra se tesszük fel,inkább elégetjük.Amúgy a barátom figyel az öltözködésére,igényes is,de úgy tűnik,a szobájával nem ez a helyzet.Egyszerűen nem érzem jól magam ilyen környezetben,mi figyelünk minden részletre,a konyhánk is fel van szerelve mindennel,de akármelyik volt pasimnál is voltam,mindenhol igényes volt a környezet,én még ilyet nem láttam,mint náluk... pedig munkájuk is van,és nem minimálbéres fizetés,hitelük sincs,persze,az ő dolguk,mire megy el a pénz,de azért ez nekem nagyon szokatlan.Nem lehetünk mindig nálam.Mondjam el neki,hogy én nem ehhez szoktam? Meg ő tényleg ennyire megszokta,hogy így élnek? Pedig volt már nálunk,észlelhette az enyhén szólva nagyobb különbséget.De úgy látom,őt nem zavarják ezek a dolgok.Vagy nem gondolja,hogy engem zavar.Meg tényleg nem luxusdolgokra gondolok,hanem alapvető dolgokra,amelyek még egy olcsóbb albérletben is vannak,nem hogy egy családban,meg olyan házban,ahol már 20 éve élnek...
2014. márc. 13. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el,hátha kicsit javít az aktuális helyzeten
2014. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
Azon a házon rontás van, az a Gonosz háza! Sose nézz a tükör mögé!
2014. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak szólni kell a varázsmanónak, aki egyből odamegy és húszezres kötegeket szarik a padlóra:)
2014. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 baker2424 ***** válasza:
49%
ha egy ilyen gyökérnek mindenféleképpen vesd is eröteljsen a szemére hogy a telepen különbül élnek 10 en egy lakásba a putrisok mint ö ezért aztán mutugathatja a suliba munkába hogy ö mekkora raj milyen jol felvan öltözve gyökér egy gyerekkel foglalkozol,mi szegények voltunk egy kis házban falun de az igényeség és tisztaságra törekedtünk hiába nem volt meg sok mindenünk alapvetö civilizált embereknél igyvan és én oda alig mertem elhivni a legelsö baratnöm mert épp egy ilyen szintkülönbség volt köztünk igaz akkor még gyerek voltam ma már másképp látom.de olyan mint ez hogy megtehenték hogy jo legyen és nem ezek pff
2014. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondjuk azt én se értem,hogy "mert" odavinni... sztem ő ezt fel se fogja vagy én nem tudom..nagymamámnál jobban néz ki minden...
2014. márc. 13. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a párod az egész családjával együtt igénytelen, kifelé megy a rongyrázás, meg a magamutogatás, márkás ruha stb, de ami a lényeg lenne, az otthon az igénytelen.
2014. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincsenek márkás ruháik... barátomról se rí le,hogy hú de gazdag,átlagosan öltözködik amúgy.Nem beképzeltek,elég egyszerű emberek.
2014. márc. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!