Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek több lehetőségük van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek több lehetőségük van párkapcsolat, ill. más területeken?

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkoztam azon, hogy a nőknek a mai világban több lehetőségük van bármiben mint egy hétköznapi férfinak. Kezdetben gondolok itt a párkapcsolatok kialakításának lehetőségére. Abban szerintem mind egyet értünk, hogy egy párkapcsolat összejöjjön azt MINDIG a NŐ fogja eldönteni, hogy lesz-e kapcsolat vagy sem mert ugye a legtöbb nő válogathat a férfiak közt és a férfiaknak kell egymással versengeni. Aki meg nem tudja fel venni a kesztyűt (pl. önbizalom hiányos, nyúl szívű, stb.) az egyedül marad, nőt meg viszont nagyon ritkán látni, hogy egyedül maradna mert mindig lesz rá jelentkező, vagy ha nem akkor meg keres valakit HA tényleg nem érzi magát jól egyedül. A másik meg, hogy egy nő kereshet a testével is pénzt. Tudom, tudom, hogy az erkölcsösség, meg az önbecslés itt nagyon bele tud szólni a dolgokba, de amíg lesz férfi a világon, addig mindig lesz aki pénzt adjon a szexért és így ha nem is teljes körűen de valamelyest fenn tudja magát tartani, vagy a gyerekét (ha netán van)a hölgyemény.

Előre is bocsánatot kérek ha netán ezzel a kérdéssel megbántottam valakit, de tényleg érdekelne, hogy van-e igazság tartalma az írásomnak, vagy az egész inkább egy ilyen "süllyedj el fiam de jó mélyre ezek után" megfogalmazás.


2014. márc. 13. 17:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
U.I.: Délelőtt még jobban megbírtam volna fogalmazni ezt a kérdést, csak mire ide jutottam addigra "ez" lett belőle.
2014. márc. 13. 17:55
 2/19 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak; igen, ez amolyan "süllyedj el fiam de jó mélyre ezek után" iromány. Mind tartalmilag, mint megfogalmazásilag.
2014. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Uhh.. pedig délelőtt még olyan jónak tűnt. Kár hogy akkor épp melóban voltam.
2014. márc. 13. 17:59
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2014. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

szerintem is :-))))

ez sületlenség


de ez bonyolultabb téma mint h itt beszélgetni lehessen róla :-)

2014. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Az első része nagyon igaz, a másodikkal már nem teljesen értek egyet. Sok nő (főleg idősebb) fizet szexért egyes helyeken.
2014. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Akkor sajnálom. :S

Tényleg nem tudtam, így délután végére jobban megfogalmazni. Talán jobb lett volna ha nem írok inkább semmit.

2014. márc. 13. 18:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha olyasmi kérdést tettél volna fel, hogy a szép emberek könnyebben boldogulnak-e az életben akkor igazad lenne.
2014. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek egyet az elmefuttatásoddal én mit nő! :D igen is nekünk is vannak problémáink a kapcsolatokkal, nem mindig mi döntünk, minket is utasítanak vissza férfiak nem csak fordítva létezik ez a jelenség. Sőt a mai világban inkább úgy veszem észre hogy a lányok versengenek a pávák, akarom mondani a férfiak kegyeiért ami szerintem amúgy nem teljesen egészséges dolog de ez részlet kérdés :) Az a nő aki ki áll az utcára.. nos amennyiben tehetne mást is, lenne más lehetősége abban az esetben az a személy nem nő! Ha pedig nem szánt szándékával van ott... nagyon sok esetben FÉRFIAk (ha lehet ezt a szót használni rájuk) kényszerítik őket erre. ezt a témát inkább nem is ragozom tovább, gondolom megértetted mit akartam vele mondani :) illetve hogy kibővítsem érveimet azért ne felejtsd el hogy bár egyenjogúság van elvben mégis a mai napig van nem egy olyan munkahely, ahol a férfiak bár ugyanazt a munkát végzik, ugyan az a beosztásuk mint női kollégáiknak magasabb bért kapnak... szóval.. mérlegelj újra... :) 18/L
2014. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
te is lehetsz homoprosti!
2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!